Sestava:Vrabec-Hrmo,Kupka,Feri,Tušer-Hurt,Horák O.,Horák T.(82.Cimbál),Císař-Tokan(57.Trč),Martínek(63.Havlín)
Branky:31.Zdražil-29.Tokan,56.Martínek
Rozhodčí:Malena-Vachek,Brož
ŽK:1:2
Diváků:250 !!!

V nedělním,dlouho očekávaném derby,začala obě mužstva opatrně,hra se odehrávala většinou ve středu hřiště.Ani jeden tým nechtěl udělat zbytečnou chybu,vědom si síly soupeře.V prvních dvaceti minutách tak bylo vidět jen několik náznaků průniku a pár nepovedených střel z větší vzdálenosti.Ve 22.min zahrozili domácí,když po centru se dostal do slibně vypadající šance domácí útočník,ale zakončil slabou střelou do boční sítě.Ve 29.min udeřili hosté z Přepeř.Hrmo na pravé straně uvolnil Hurta,ten odcentroval a důrazný Tokan umístil míč k tyči 0:1.O dvě minuty později bylo však vyrovnáno.Hostující obrana nechala příliš mnoho prostoru Zdražilovi,který se ve vápně uvolnil a přesnou střelou k tyči skóroval 1:1.Přepeřská neprůstřelnost skončila.Trvala neuvěřitelných 751 minut.A pro hosty mohlo být i hůře.Ve 37.min střílel nestárnoucí Beneš a Vrabec v brance hostů musel ukázat své kvality.O minutu později přepeřský Tušer chyboval,domácí Matějíček mu sebral balon a obránce hostí ho ve vápně fauloval.K balonu se postavil domácí kanonýr Zdražil,ale Vrabec opět prokázal,že je asi nejlepší brankář soutěže a jeho střelu zlikvidoval.Do druhého poločasu vstoupily Přepeře aktivněji a začaly svého soupeře přehrávat.V 50.min po dlouhém autu Hrma promáchl na penaltě T.Horák,míč se dostal na zadní tyč,kde byl připraven Císař,ale jeho střelu domácí v poslední chvíli zblokovali na roh.V 56.min. se hosté již nemýlili.Na centr Hrma si naskočil Martínek a hlavou poslal míč do protipohybu brankáře Semenského 1:2.V 60.min uvolnil Martínek Trče,ale jeho střela minula o centimetry domácí branku.V 62.min přišla jediná šance domácích ve druhém poločase.Beneš odcentroval z pravé strany a domácí kapitán Mynář přeskočil Hrma,ale vynikající Vrabec v brance Přepeř konečkama prstů vytáhl na roh.Hosté mohli své vítězství pečetit v 84.min.To postupoval Feri sám na brankáře,ale neproměnil.Poté hosté již kontrolovali hru a domácí k ničemu nepustili a odvezli si další vítězství.
Hrál se rychlý a bojovný zápas s nádhernou diváckou kulisou.250 diváků nechodí ani v mnohem vyšších soutěžích.Škoda jen,že do této krásné atmosféry nezapadl výkon rozhodčího. @MK@