Horní Branná „B“ – FK Přepeře „B“ 0:0 (0:0)

Sestava: Kumprecht – Kvapil, Janda T., Koucký, Baudys (85. Bým) – Víšek (70. Šulava), Beneš, Dohnal, Laurin – Rakouš, Bakoš

žk 1:3   čk 0:0!   rozhodčí: Procházka   diváků: 40

V sobotu 10. října zajíždělo přepeřské béčko do Krkonoš do Horní Branné, kde se utkalo s tamním béčkem. Utkání bylo kvůli oboum áčkům přeloženo z neděle na sobotu a bylo to vidět i na domácí návštěvnosti, kdy přišlo pouze cca 40 diváků. Je vidět, že domácí diváci jsou zvyklí chodit v neděli.

Utkání začlo celkem svižným tempem a obrany na obou stranách měly co dělat, aby neinkasovaly. Za domácí hráče nejvíc větral hostující obranu hráč číslo 10 Kobrle Václav a za hosty nestárnoucí útočná dvojice Raky s Rosim. V sestavě hostí došlo k největší změně na postu stopera, kdy ho poprvé za Přepeře hrál mladičký dorostenec z Turnova Tomáš Janda a se svou premiérou se vypořádal slušně.

Celkově si domácí vytvořili více gólových šancí, ale v přepeřské bráně se znovu vyznamenal několika skvělými zákroky Kumpi a může oslavovat již druhou nulu v brance béčka. Za bojovnost a obětavost si přepeřští borci bod zasloužili. Konec zápasu byl dohrán divokou šarvátkou mezi několika hráči, kdy rozhodčí raději utkání ukončil bez zbytečného nastavení.

VB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *