Horní Branná „B“ – FK Přepeře „B“ 0:0 (0:0)

Sestava: Kumprecht – Kvapil, Janda T., Koucký, Baudys (85. Bým) – Víšek (70. Šulava), Beneš, Dohnal, Laurin – Rakouš, Bakoš

žk 1:3   čk 0:0!   rozhodčí: Procházka   diváků: 40

V sobotu 10. října zajíždělo přepeřské béčko do Krkonoš do Horní Branné, kde se utkalo s tamním béčkem. Utkání bylo kvůli oboum áčkům přeloženo z neděle na sobotu a bylo to vidět i na domácí návštěvnosti, kdy přišlo pouze cca 40 diváků. Je vidět, že domácí diváci jsou zvyklí chodit v neděli.

Utkání začlo celkem svižným tempem a obrany na obou stranách měly co dělat, aby neinkasovaly. Za domácí hráče nejvíc větral hostující obranu hráč číslo 10 Kobrle Václav a za hosty nestárnoucí útočná dvojice Raky s Rosim. V sestavě hostí došlo k největší změně na postu stopera, kdy ho poprvé za Přepeře hrál mladičký dorostenec z Turnova Tomáš Janda a se svou premiérou se vypořádal slušně.

Celkově si domácí vytvořili více gólových šancí, ale v přepeřské bráně se znovu vyznamenal několika skvělými zákroky Kumpi a může oslavovat již druhou nulu v brance béčka. Za bojovnost a obětavost si přepeřští borci bod zasloužili. Konec zápasu byl dohrán divokou šarvátkou mezi několika hráči, kdy rozhodčí raději utkání ukončil bez zbytečného nastavení.

VB

Napsat komentář