Mírová – FK Přepeře „B“ 3:1 (1:0)

Sestava: Kumprecht – Malík (9. Šulava, 62. Víšek), Dědeček, Kubáček, Baudys – Beneš, Kopečný, Janda T. (73. Koucký), Laurin – Rakouš (79. Janda P.), Kvapil

žk 0:0   čk 0:0   rozhodčí: Šubrt   diváků: 100

góly: 37. Kovář Marcel 1:0, 56. Kovář Marcel 2:0, 64. Víšek Roman 2:1 a 67. Jíra Marek 3:1

Přepeřská rezerva zajížděla na dosti pikantní utkání do Mírové pod Kozákovem, kde většina hráčů z „nově“ založeného klubu FK Přepeře prožila svá fotbalová léta.

Utkání začli lépe hostující hráči a vytvořili si mírný tlak na soupeřově polovině, také mohli jít ve 20. minutě do vedení po centru Baudyho a samostatném úniku Rakyho, který sice domácího brankáře překonal, ale domácí obrana ještě včas celou situaci zachránila a gólu zabránila. Poté pomalu převzali domácí převahu na svoji stranu, kdy ve střední linii zahráli velmi dobře Lukáš Hejduk a Marek Jíra. Do poločasu nechali hosté vyniknout Marcela Kováře, který otevřel skóre na 1:0. Za zmínku prvního poločasu ještě stojí dělovka Marka Jíry, kde se vyznamenal brilantním zákrokem Kumpi.

Ve druhém poločase se herní projev na hřišti bohužel nezměnil, domácí měli častěji míč na svých kopačkách a hrozili neustálým dotíráním hostující branky. Skóre mohlo být pro domácí vyšší, bohudík pro přepeřské zachytal Kumpi, jenž mohl pouze za třetí gól z přímého kopu od M. Jíry. Světlým bodem přepeřské rezervy byl gól Romana Víška, kdy si u lajny „vymotal“ dva domácí hráče a levačkou zavěsil téměř do šibenice domácího golmana Macha, jenž v minulé sezóně chytal právě za přepeřské béčko.

Celé utkání pro hosty poznamenalo zranění Malíka, jenž musel již v 9. minutě střídat kvůli nataženým kolením vazům. Nicméně za předvedenou hru, nekolektivitu a nebojovnost, si hostující hráči nezasloužili ani bod!