Sestava:Vrabec-Hrmo,Kupka,Feri,Tušer-Trč,Horák O.,Hartman,Císař-Tokan(65.Žabokrtský),Martínek(88.Horák T.)
Branky:4.Císař,40.Tokan,80.Hrmo
Rozhodčí: Copko,German
ŽK:1:0
Diváků:80

Přepeře jely v sobotu do Starých Splavů s cílem vybojovat tři body a uhrát další nulu v obraně.Obojí se povedlo.A tak vedou tabulku bez ztráty bodu s úctyhodným skóre 38:0!!Hráči Přepeř začali pěkně zostra .Již ve 4 minutě zahrával Hrmo rohový kop,míč propadl na zadní tyč a Císař se z otočky nemýlil- 0:1.V 8.min.vysunul O.Horák Hrma a po jeho ostrém centru chybělo Císařovi pár centimetrů ke skórování.Ve 21.min napálil odražený balon hostující Feri a ze 40 metrů trefil k údivu všech břevno.Ve 25.min nezjištně uvolnil Tokan Martínka,ten postupoval sám na brankáře,ale nestárnoucí gólman domácích Halgaš ho vychytal.Ve 34.min se ve vápně šikovně uvolnil O.Horák,dostal se sám před Halgaše,ale ten opět zazářil a opět jeho střelu vyrazil.Ve 33.min se domácí dostali poprvé ke střele,ale Vrabec s přehledem pokus domácích kryl.Ve 38. min vysunul Hrmo Tokana a ten obloučkem přehodil vyběhnuvšího brankáře domácích 0:2.Ve druhém poločase se hráči Přepeř soustředili na udržení míče na svých kopačkách,což se jim dařilo,a nepouštěli domácí do žádných šancí.V 57.min kopal Hrmo z 18 metrů trestný kop,ale trefil pouze břevno.Domácí břevno se znovu třáslo o čtyři minuty později,když Hrmo vyzval křižným pasem Martínka ke střele.V 65.min vybojoval míč Tokan a rychlou střelou z hranice velkého vápna trefil opět konstrukci domácí branky.V 75 min po sérii rychlých přihrávek zakončoval Hartman ale domácí brankář s námahou vyrazil na roh.V 80.min zahrával Hrmo rohový kop,domácí zahráli ve vápně rukou a následovala penalta.Tu s přehledem proměnil Hrmo a Přepeře se dostaly do vedení 0:3 a v klidu dohrály zbytek zápasu a již 12 hodin nedostaly branku!
@ MK @

ČEKÁ NÁS OSTŘE SLEDOVANÉ DERBY KRAJSKÝCH NOVÁČKŮ PĚNČÍN VS. PŘEPEŘE!
O Hrmovy kopny je obrovský zájem a Přepeře dál lámou celorepublikové rekordy a nadále dosud neinkasovaly! Na paty jim šlapou pěnčínští sokolové, přetrhnou jim v nadcházejícím vzájemném duelu jejich šňůru?
FK Doksy B – FK Přepeře 0:3 (0:2), branky 4. Císař, 40. Tokan, 80. Hrmo, rozhodčí Copko, ŽK 1:0, diváků 80. Sestava: Vrabec – Hrmo, Kupka, Feri, Tušer – Trč, O. Horák, Hartman, Císař – Tokan (65. Žabokrtský), Martínek (90. T. Horák).
Pouze s jedním hráčem na střídání a rekonvalescentem T. Horákem na lavičce si Přepeřští poradili i s dalším soupeřem, přičemž opět stihnuli krom výjimky s Bulovkou naplnit svou minimální gólovou normu, a to ještě jejich střely zastavilo dvakrát břevno a dvakrát tyč!. Do střelecké listiny se zapsal již ve 4. minutě Císař, a aby bylo jasno, kdo na hřišti udává ráz hry, pět minut před přestávkou to připomněl nejlepší přepeřský střelec Tokan (9 g!). Další čisté konto proti jediné střele domácích udržel Vrabec, takže v Pěnčíně to bude od 16.00 hodin hodně zajímavé, nejen vzhledem k tomu, že se očekává velká divácká kulisa. A fotbalová latina závěrem. „V zápase dal Hrmo jednomu z domácích hráčů housle, a když jej tento opět doběhl, tak mu je patičkou nasadil ještě zpátky! Po zápase chtěl od něj ten Paganini koupit jeho kopačky,“ vylíčil nám s úsměvem vedoucí FKP Míra Kvapil

Doksy B – Přepeře 0:3 (0:2)
Již dlouhých osm kol drží pevně defenzíva nováčka soutěže z Přepeří. Branku lídr tabulky neinkasoval ani na hřišti Doks, kde jako bonus přidal tři vstřelené góly. Skóre brzy otevřel Císař, před přestávkou zvýšil na 0:2 Tokan a definitivní podobu výsledku dal v závěru Hrmo.

Fakta – branky: 4. Císař, 40. Tokan, 80. Hrmo. Rozhodčí: Copko. ŽK: 1:0. Diváci: 80. FK Přepeře: Vrabec – Hrmo, Kupka, Feri, Tušer – Trč, O. Horák, Hartman, Císař – Tokan (65. Žabokrtský), Martínek (88. T. Horák).