Sestava:Negru – Kvapil, Kupka, Cimbál, Tušer – Beneš (46. Brett st.), Pěnička, Rohacký, O. Horák (75. Šulava) – Tokan (60. Kubáček), Císař.
Branky: 21. Císař – 59. Princ.
Rozhodčí: Huřťák,
ŽK: 2:0.
Diváků: 50

Hosté přijeli a hráli celý zápas pouze v deseti. V 10. minutě pálil Cimbál hlavou, ale dorážku nedal Císař ani Tokan. Ve 21. minutě přece jen otevřel skóre Císař. Do poločasu byla znát převaha Přepeř, ale žádná další příležitost, natož gól nepřišla. Pouze přímý volný kop Cimbála a Pěničky mířil na břevno. Naopak v 59. minutě přímák Princ proměnil a vyrovnal nečekaně na 1:1.

V 64. minutě se ocitl jilemnický Hartych sám před brankou po nedorozumění domácí obrany, ale přestřelil, to samé předvedl stejný hráč zhruba v 80. minutě, kdy mířil jen gólmanovi do rukou. V 75. minutě navíc domácí gólman Negrů vyrazil balon ze šibenice. Oslabení hosté tak mohli klidně vyhrát! Domácí hráči měli laxní přístup, a zřejmě si mysleli, že se Jilemničtí v deseti porazí sami.