FK Přepeře – Bělá 0:1 (0:0)

Sestava:Šmídek – Kubáček (65. Kvapil ml.), Kupka, Cimbál, Tušer – Beneš (75. Víšek), Pěnička, Rohacký, Horák – Tokan, Císař.
Branka: 68. Bažík.
Rozhodčí: Štuk,
ŽK: 2:3.
Diváků: 50.

http://www.nasepojizeri.cz/sem/fotogalerie/?aktualitaId=33081

V 9. minutě Beneš v dobré příležitosti hlavičkoval po centru Pěničky, pět minut poté Pěnička prošel sólem přes tři hráče, ale gólmana hostů nepřekonal. Ve 25. zahrozili hosté, Zemánek ale nevyužil vyloženou šanci pro chybě Horáka. Vzápětí Pěnička znovu nevyzrál na brankáře Bělé. V závěru poločas měli dvě velké šance hosté – Zaplatílek nebyl úspěšný, stejně jako Vorel, který přeloboval Šmídka, ale minul bránu.

Na začátku druhé části se ve dvou šancích ocitl bělský Zemánek, ale nedal. Po něm si stejně počínal i Bažík. V 68. minutě už se ale hosté dočkali, Bažík zůstal sám před pokutovým územím a vstřelil pěkný gól do šibenice. V 78. minutě mohly Přepeře vyrovnat, ale Tokan téměř na značce pokutového kopu nevyužil přihrávku po průniku Císaře. Závěr zápasu si již hosté ohlídali a slavili velmi cennou výhru. Přepeře prohrály na „domácím“ semilském hřišti vůbec poprvé ve své krátké historii.

Napsat komentář