Sestava:Kumprecht-Malík,Cimbál,Kopečný,Baudys-Kubáček(65.Šulava),Dohnal,Janda T(70.Janda P.).,Laurin(86.Křemenák)-Kvapil,Tokan(60.Dědeček)
Branky:6. Tokan,40.Janda T.,88.Janda P.
Rozhodčí:Procházka
ŽK:1:1
Diváků:50

Sobotní odpoledne patřilo Přepeřským hráčům. Nejdříve vyhrál Á tým 2:0 proti Bulovce, góly Bédy a Rendy a pak si smlslo béčko na velmi slabém Stružinci.

Již v 6.min po střele Kubáčka dorazil z malého vápna Tokan 1:0. Celý první poločas patřil domácím, kdy poločasový výsledek určil ve 40.min Tomáš Janda po samostatné akci, z půlky hřiště střelou na přední tyč – 2:0. V samotném závěru vystřelil prudce z vápna Kvapil, brankář střelu vyrazil a pro dobíhajícího Petra Jandu nebyl problém dopravit míč do opuštěné branky 3:0. Mimo jiné to byl Jandisův první mistrovský gól :-)(a má jich víc než hrající manažer B týmu Bimba). Zasloužené vítězství domácích, s první nulou v sezóně.