Bělá – FK Přepeře „B“ 5:0 (4:0)

ŽK 1:2 rozhodčí Přikryl ml. diváků 120

Sestava Přepeř „B“

Kumprecht – Malík, Koucký, Kopečný, Křemenák – Šulava (46. Víšek), Dohnal, Janda T. (71. Janda P.), Beneš – Rakouš, Dědeček

Za krásného odpoledne a před pěknou diváckou kulisou odehráli domácí hráči zápas, kdy bylo rozhodnuto v podstatě již ve 13. minutě, kdy vedli už 3:0.

Ve druhé minutě se ujali vedení 1:0 po nedorozumění přepeřské obrany. Již ve čtvrté minutě vedli 2:0, kdy po zahrání standardní situace zůstali nepochopitelně sami v pokutovém území tři domácí hráči a neměli problém skórovat. Když domácí kanonýři zvyšovali na 3:0 a 4:0, hostující hráči, by se nejraději neviděli a vyhlíželi konec zápasu. Do druhého poločasu domácí vystřídali tři hráče a hosté přeskupili svou sestavu do obrané linie a skóre se měnilo naštěstí už pouze jednou. Skóre mohlo být i vyšší, ale nejvíce proti byl přepeřský gólman Kumprecht, který vychytal další vyložené šance domácích útočníků, včetně pokutového kopu, který si sám zařídil.