FK Přepeře-LOKO Česká Lípa 6:0 (3:0)

Sestava:Vrabec-Hrmo,Kupka,Feri,Kubáček-Trč,Horák O.,Peškar(57.Kvapil ml.),Horák T.-Žabokrtský,Hartman
Branky:43.,76. Žabokrtský,50.,80.Hartman,25.Horák T.,45.Feri
Rozhodčí:Maruška-Dytrt,Strmeňová
ŽK: 0:0
Diváků:50
Začátek zápasu přinesl fotbal v poklidném tempu,hráči Přepeř nikam nepospíchali a v poklidu kombinovali,hosté pozorně bránili na své polovině a nakopávali dlouhé balony na jediného vysunutého útočníka,což nedělalo domácím obráncům žádné potíže.Ve 25.min Peškar poslal dlouhý střílený centr a na zadní tyči T.Horák rybičkou trefil přesně 1:0.Ve 26.min vybojoval na pravé straně míč Trč,udělal kličku a předložil ho na vápno O.Horákovi a ten jen těsně minul.Ve 32.min si tito hráči vyměnili role a Trč z velkého vápna přeloboval nejen brankáře ale bohužel i těsně břevno.O dvě minuty později centroval z pravé strany O.Horák a Peškar z rohu velkého vápna trefil z voleje spojnici břevna a tyče.Ve 43.min si zpracoval dlouhý balon ve vápně T.Horák,vykulil na vápno a Žabokrtský ho s přehledem uklidil k tyči 2:0.Ještě před odchodem do kabin předvedli Kubáček,Hartman a Feri kombinaci na jeden dotek a Feri utaženou placírkou na zadní tyč zvýšil na 3:0.V 50.min vyslal Hrmo dlouhý pas a po nedorozumění hostujícího brankáře se stoperem nebyl pro Hartmana problém zasunout míč do opuštěné branky 4:0.V 62.min se hosté osmělili a poprvé a naposledy vystřelili na Vrabce,který s touto střelou neměl žádný problém.V 65.min po rohu Hrma hlavičkoval Feri a brankář reflexivně vyrazil na další roh,ten zahrával opět Hrmo,našel Trče,ale brankář opět na brankové čáře zázračně vyrazil.V 72.min se řítil Žabokrtský sám na brankáře,ale těsně minul branku.V 76.min přišel nejhezčí okamžik zápasu-po Kubáčkově hlavičce se 20 metrů od branky míč dostal do výše prsou,Žabokrtský se odrazil,položil se do střely a neskutečná rána se odrazila od břevna do branky 5:0(jako v PC hře FIFA 2015 :-)).V 80.min zahrávali domácí další rohový kop,míč se odrazil za vápno a Hartman trefil z 25 metrů šibenici 6:0.V 86.min si na dlouhý balon naběhl Kvapil,obhodil si obránce,vystřelil na zadní tyč,ale o pár centimetrů minul branku.Poté si již Přepeře v poklidu dokráčely pro další tři body a zaokrouhlily tak skóre na pěkných 30:0….

http://www.nasepojizeri.cz/semilsko-aktualne/prepere-pokracuji-ve-vitezne-serii-kanarem-vyridily-loko-ceska-lipa/?aktualitaId=38786
http://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/vitezstvi-za-jediny-gol-stastnymi-strelci-vrana-a-tuhela-20150915.html
http://www.fotbalunas.cz/zapas/64955/

Impozantní skóre 30:0 a plný bodový zisk dává FK Přepeře statut lídra, s kterým drží jakžtakž krok zatím už jen Holany a Pěnčín. A protože tyto celky spolu vzájemně ještě nezkřížily zbraně, dají se očekávat zajímavá utkání. V Semilech domácí Přepeřští si porci svých gólů jako vždy rozložili do dvou stejných dílů, byť po brance Toma Horáka rybičkou po centru Peškara ve 25. minutě se Žabokrtský a po pěkné kombinaci Feri prosadili až těsně před poločasovým odchodem do kabin. Když se v 50. minutě zapsal do listiny střelců poprvé Hartman, hostům muselo být jasné, že už je nic dobrého nečeká. To jim ostatně svými druhými, a hlavně jak z fotbalových učebnic, parádními góly v zápase ještě potvrdili Žabokrtský a Hartman. Nebýt gólmana, mohli si hosté klidně odvézt pověstnou „desítku“.
zdroj:http://turnovskovakci.cz/view.php?nazevclanku=spanil%C3%81-j&cisloclanku=2015090016

Napsat komentář