Sestava:Šmídek – Kvapil ml., Kupka, Kubáček (80. Vedral), Tušer – Trč, Rohacký, O. Horák, Víšek (60. Kopečný) – Císař, Tokan.
Rozhodčí:Štuk-Mikule
ŽK: 2:0
Diváků:120

16.8.2014

Domácí od začátku předváděli útočný nátlakový fotbal. V 15. minutě po centru Jakuba Nýdrleho se před brankou soupeře dobře orientoval Mečíř, ale brankář Šmídek šanci zneškodnil. Ve 20. minutě Tuláček vyslal do úniku Jakuba Nýdrleho, brankář hostů však střelu vyrazil nohou. Po dalších třech minutách Tuláček vyslal bombu na branku, která však prolétla nad břevnem. Konečně ve 40. minutě po přesném centru Tuláčka na zadní tyč branky Jaroslav Nýdrle míč na dvakrát uklidil do šibenice branky Přepeř. Před koncem poločasu Illner napřáhnul ke krásné střele zprava ke vzdálenější tyči branky, ale těsně minul.

Druhý poločas začali domácí znovu aktivně. Do útoku nastoupil čerstvý Kopáček a hned v 50. minutě se po rohu Jakuba Nýdrleho prosadil hlavou a zvýšil na 2:0. V 53. minutě se Kopáček dostal sám před Šmídka, ale ten včas vyběhl. V 56. minutě znovu Nýdrle na vápně přesně našel Tuláčka, který těžký vysoký míč výborně převzal tělem, ale následnou střelou těsně minul šibenici. V 60. minutě hosté zahrávali trestný kop, ale brankář Hujer byl na místě. Následný závar před brankou Kužel vyřešil odkopem. V další části utkání domácí polevili a hosté měli herně navrch, do vyložené šance se však nedostali.