Sestava:Kumprecht-Hrmo,Kupka,Feri,Tušer-Trč,Horák O.,Peškar,Horák T.-Martínek(84.Kubáček),Tokan
Branky: 15.Tokan,25.Trč.35.Martínek,83.Peškar
ŽK: 0:2
Rozhodčí: Copko-Klimt,Janovský
Diváků:70
Přepeře jely do Osečné oslabené o Hurta a Havlína,kteří jsou na hostování v divizních Semilech.
V 15. min poslal Feri dlouhý balon na Martínka,ten prodloužil na Tokana a ten chladnokrevně podél brankáře zavěsil 0:1.Ve 25. min si na velkém vápně naskočil na balon Martínek a jeho hlavičku k tyči uklidil do branky Trč 0:2.Ve 35.min dostal na vápně míč Martínek,udělal obránci kličku a střelou k tyči zvýšil na 0:3.Ve druhém poločase Přepeře polevily a domácí se snažili,aby jako první mužstvo v soutěži vstřelilo „přepeřákům“ gól.Jenže jejich snaha končila u vápna.A tak nakonec v 83.minutě napřáhl z 20 metrů šutér Peškar a utěšenou střelou od břevna poslal míč do sítě 0:4.
Přepeře si za druhý poločas pochvalu nezaslouží,protože hráči ho opět odehráli tak trochu lajdácky a alibisticky.        @MK@