Semily“B“-SF Studenec 7:2 (4:2)

http://www.nasepojizeri.cz/sem/fotogalerie/?aktualitaId=31940

Hosté začali nečekaně aktivně a po brankách Lunhy a Malínského vedli v 7. minutě už 0:2. Až poté se favorizovaní domácí probudili, během čtyř minut vyrovnali a do přestávky přidali ještě dvě branky. Druhý poločas už byl zcela v režii domácích, hostům totiž došly síly. Semily B si tak nakonec připsaly vysoké vítězství. Bylo to jejich poslední pod tímto názvem, protože od příští sezony už budou hrát pod hlavičkou FK Přepeře.

„Celou sezonu rozhodlo to, že naše sestava zůstala prakticky stejná jako hrála loni pod hlavičkou Mírové B v krajském přeboru. Někteří hráči mají i na vyšší soutěž a to se muselo proti soupeřům projevit. Víme ale, že přebor bude už daleko těžší a budeme muset začít znovu více pracovat a trénovat. Během podzimu budeme ještě hrát v azylu v Semilech, pak je naším snem hrát na vlastním stadionu v Přepeřích,“ řekl hrající předseda klubu Michal Kupka.

Branky: Žabokrtský 2, Horák, Rohacký, Hnatajko, Kvapil, Kopečný – Lunha, Malínský. Rozhodčí: Tomášek, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Semily B: Tušer – Rohacký, Karásek, Kupka, Kvapil, Bogdány, Cimbál, Tokan, Kopečný, Horák, Žabokrtský. Střídali Hnatajko, Kubáček, Rakouš. SF Studenec: Kubáněk – Fajman, J. Hanuš, P. Hanuš, Jech, Szombat, Šedivý, Lunha, Matoušek, Forberský, Malínský. Střídal Lukeš.

Napsat komentář