Sestava:Vrabec-Hrmo,Kupka,Feri,Hurt-Horák O.,Havlín,Peškar,Horák T.(46.Tušer)-Tokan(61.Trč),Martínek
Branky:7.,10.,19. Martínek,30.Peškar,38.Horák T.,67.Havlín
Rozhodčí:Pekař-Procházka,Dytrych
ŽK:2:1
Diváků:50
V sobotu,za úmorného vedra,přivítaly favorizované Přepeře mužstvo Hodkovic.Již od prvních minut měl zápas jednoznačný průběh.Ve 4.min po hezké uličce se do šance dostal Martínek-trefil tyč.V 7.min.po centru Hurta se již
nemýlil a hlavou zavěsil 1:0.V 10.min rozehrál Peškar rohový kop na Hrma,ten prudce vystřelil a k odraženému míči se dostal opět Martínek a chladnokrevně poslal míč do sítě hostů-2:0.O dvě minuty později se k odraženému míči dostal zase Martínek,tentokrát přestřelil.V 19.min vystřelil Tokan a do šibenice dorážel kdo jiný než Martínek,který zkompletoval hattrick-3:0.Ve 26.min vyslal krásným dlouhým pasem Peškar T.Horáka,který byl na hranici vápna faulován a Hrmo z trestného kopu těsně přestřelil.Ve 30 min zahrávaly Přepeře další přímý kop,k balonu se tentokrát postavil Peškar a udělal z brankaře soupeře solný sloup-4:0 Ve 34.min na centr Hurta si naběhl Tokan a trefil břevno.Ve 38.min na pas za obranu si naběhl T.Horák a s přehledem skoroval 5:0.Ve 40.minutě se hosté dostali do první a jediné pološance,ale střelu z velkého vápna Vrabec v pohodě chytil.
Do druhého poločasu šli hráči Přepeř s cílem nikam se nehnat a v klidu dohrát bez obdržené branky,takže se hrál nezáživný fotbal s minimem šancí.V 67.min vyslal Hrmo do úniku Havlína a ten nezaváhal 6:0.V 79.min Peškar vyslal utěšenou střelu z trestného kopu do šibenice,ale brankář Hodkovic ji zázračně vyrazil.Přepeře splnily roli favorita a v poklidném tempu s přehledem zvítězily.

Potěšil návrat z dovolené kanonýra Martínka,který zaznamenal hattrick za 19 minut.:-)