Branky:7.,20. Janata Michal-17.,54. Rakouš,34.Baudys
ŽK.1:3
Rozhodčí:Šubrt
Diváků:70
Sestava: Kumprecht – Baudys, Dohnal, Dědeček, Kvapil (46. Křemenák) – Víšek (46. Šulava), Cimbál, Beneš, Laurin – Žabokrtský, Rakouš (66. Malík)

2. min – Kvapil nahrál útočníkovi domácích, ale ten šanci neproměnil
7. min – 1:0, Víšek ztrácí uprostřed hřiště nesmyslně balón, a domácí proměňují rychlý protiútok v gól na 1:0 Janata Michal
8. min – Baudys prošel přes domácí obranu, centrem z levé strany před prázdnou branku, ale nikdo tam z hostujících hráčů nebyl
13. min – Laurin po chybě špatně hlavičkujícího obránce, sám před gólmanem nedal
17. min – Rakouš srovnává na 1:1, po centru Kvapila, přehodil si domácího obránce a sám nekompromisně zavěsil
20. min – Cimbál ztrácí míč uprostřed hřiště, protiútok, naštěstí domácí trefují pouze tyč, kterou během zápasu trefili celkem 4x
21. min – 2:1 se trefuje znovu Janata Michal, krásnou střelou z 20 metrů k levé tyči hostujícího brankáře
24. min – rozhodčí nepíská jasný pokutový kop na Beneše
33. min – tyč Košťálova
34. min – ihned z protiútoku po tyčce Košťálova Baudys střílí k levé tyči a srovnává na 2:2
35. min – Laurin kope šajtlí pod břevno, ale gólman zázračně konečky prstů vytahuje, a z následného závaru před bránou Cimbál netrefuje prázdnou branku hlavou

54. min – Rakouš dává vítězný gól, kdy na levé straně Žabokrtský prodlužuje patičkou na Baudyse, a ten centrem nachází Rakouše, který balón sice špatně trefuje, ale i tak dává gól na 2:3