Branky:51.,87.Tokan,56.,86.Peškar,74.,84.Hartman,54.Hrmo,61.Kupka(penalta)
Sestava:Vrabec-Hrmo,Kupka,Feri,Hartman-Trč(79.Kvapil),Horák O.,Peškar,Horák T.(57.Baudys)-Tokan,Císař
ŽK: 3:1
ČK: 1:0
Diváků:50

Od prvních minut bylo zřejmé, že Přepeře si do Mšena přijely pro body.V jejich dresu se představila nové posila-Juraj Hrmo(naposledy hráč divizních Semil).Již ve čtvrté minutě,po zaváháni domácí obrany,se ve velké příležitosti objevil Tokan,ale domácí brankář Braniš jeho střelu zneškodnil.V 8.minutě se po rychlé akci Peškara dostal do šance opět Tokan,ale netrefil branku.Domácí se pokoušeli o brejky,měli i několik standartních situací,ale jejich snaha končila na dobře organizované obraně Přepeř.V 31. minutě postupoval Císař sám na brankáře,byl zezadu podtržen domácím obráncem a rozhodčímu nezbývalo nic jiného než domácího hráče vyloučit.Od této chvíle se už hrálo jen na jednu branku a bylo jen otázkou času,kdy a kolik Přepeře vstřelí gólů.Ve 33.minutě unikl po levém křídle Hartman a domácí obránce v poslední chvíli srazil jeho střelu na roh.O minutu později si Tokan odstavil obránce,postupoval sám na brankáře,který jeho střelu vyrazil na roh.Hned na začátku druhého poločasu se snažil Peškar překvapit Braniše v brance domácích a střelou z půlky hřiště jen těsně minul branku.V 51. minutě se konečně pohnulo skóre-po rychlé akci Hartmana s Císařem uklidil Tokan míč z malého vápna do sítě 0:1.V 54. min se k trestnému kopu z 18 metrů postavila nová posila Hrmo a prudkou střelou od tyče zvýšil na 0:2.V 56.minutě po Císařově akci se mezi nohy brankáře trefil Peškar 0:3.V 60.minutě unikl Císař,byl ve vápně faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop.Z „bouřlivé“atmosféry se hostujícímu exekutorovi Peškarovi „rozklepala“kolena a přenechal provedení na kapitána Kupku.Když se jeho mohutná postava rozběhla k provedení kopu,tak asi dostal domácí brankář křeče do obou stehen a jen se koukal jak míč letí po zemi doprostřed branky 0:4.V 63 minutě se ocitl sám před brankářem Císař,ale ten ho vychytal stejně jako v 70 minutě Tokana.V 74.minutě vyslal uličkou Císař Hartmana a ten si již poradil 0:5.V 83.minutě unikl po levém křídle střídající Baudys,předložil míč před prázdnou branku Tokanovi,který však k údivu všech přestřelil.O minutu později vysunul Peškar Tokana,ten dal pod sebe na Hartmana 0:6. V 86. minutě si branku vychutnal Přepeřský střelec Jaroslav Peškar, který dostal přihrávku ještě na své půlce a prokličkoval se až do vápna domácích a s přehledem zavěsil 0:7.Aby toho nebylo pro domácí málo,tak v v 87.minutě po akci na jeden dotek v podání Kvapila,Peškara a Horáka zakončoval z malého vápna Tokan 0:8.Pak již přišel závěrečný hvizd hlavního rozhodčího,který domácí přivítali,neboť konečně mohli vystoupit z tohoto kolotoče.I když domácí brankář inkasoval osm gólů,tak byl paradoxně nejlepší hráč domácích,protože nebýt jeho,tak byl výsledek dvouciferný.    @MK@