Střelecký koncert přepeřského kanonýra Tokana
Branky:10.,42.,65.,78.,85. Tokan,55.Peškar
Rozhodčí:Mařatka-Vydra,Holman
Diváků:50
Sestava:Kumprecht-Tušer,Kupka,Cimbál,Hurt V.-Rohacký(81.Feri),Peškar-Horák O.,Horák T.-Tokan(85.Trč),Pěnička(74.Císař).

V sobotu čekal fotbalisty Přepeř historicky první zápas v B třídě.Od začátku se pustili do soupeře s velkou vervou.V 5.min vyslal Peškar dlouhým pasem do úniku O.Horáka,který z úhlu přestřelil.V 10.minutě zahrával Peškar rohový kop,k odraženému míči se dostal Tokan a nekompromisně zavěsil 1:0.V 16.minutě kopal domácí špílmachr Peškar trestný kop,našel hlavu Tokana,který mířil těsně nad branku hostů.V následujících minutách domácí v pohodě kontrolovali balon a v klidu kombinovali.

Tomíno

Tomíno

Ve 30.minutě se jim to málem nevyplatilo,domácí stoper špatně odhadl odskok míče a hostující útočník se ocitl sám před úplně prázdnou brankou a k všeobecnému údivu trefil tyč.Ve 37.minutě po hezké akci T.Horáka zakončoval Cimbál,ale brankář hostí jeho střelu vytlačil na roh.Ve 39.minutě zahrával prudký přízemní roh Peškar a Rohacký patičkou otřel míč o tyč.Ve 42.min.rozehrálO.Horák rychle trestný kop na Peškara a jeho střelu dorazil do branky Tokan 2:0

pan Císař

pan Císař

V 51.min.vyslal prodkou střelu Peškar a golman hostí s námahou vyrazil.V 53.min si postavil k trestnému kopu z 25 metrů Peškar a jen o kousek minul šibenici.O dvě minuty se situace opakovala,tentokrát se již přepeřský šutér nemýlil-trefil přesně růžek branky 3:0.V 65.minutě vysunul Cimbál nádherně Tokana a ten chladnokrevně obešel brankáře 4:0.V 67.minutě domácí Pěnička obešel ve vápně čtyři protihráče,vystřeli a brankář hostí konečkama prstů vyrazil mimo branku.V 70.minutě se nečekaně objevil hostující útočník sám před domácím brankářem Kumprechtem,který ho zázračně vychytal.78.min.krásná,rychlá akce po ose T.Horák-Císař-Tokan 5:0.V 85.minutě unikl po křídle Císař,odcentroval a Tokan dokončil svůj střelecký koncert 6:0. @MK@