žk 1:1 čk 0:0 diváků 55 rozhodčí Přikryl Jaroslav

Sestava: Vrabec – Baudys, Cimbál, Dědeček, Žabokrtstký (60. Malík) – Šulava, Mrkáček, Horák T. (70. Bakoš), Víšek – Rakouš, Tokan

Góly:
15. Žabokrtstký – z přímého kopu

35. Víšek – po krásném centru Dědečka z pravé strany, brankář neudržel míč a Víšek již měl jednoduchou práci zavěsit do prázdné branky

62. Víšek – křižná střela a o tyč míč zapadl do brány

75. Rakouš – dalekonosná přízemní střela z 30 metrů, když již nevěděl co má dělat, platilo pravidlo, „když nevíš co s balonem, tak vystřel“

Celkově vyrovnaný zápas prohrál domácím jednoznačně golman, který mohl za tři góly. Tokan za stavu 0:1 cca 25. minuta šel sám na bránu, trefil pouze golmana, po vybojovaném souboji nejlepšího hráče hostí Tomáše Horáka, bohužel nedal. Domácí měli dvě tutové šance až v 85. minutě za stavu 1:4.  @VB@