Sestava:Kumprecht – Žabokrtský (65. Rakouš), Kupka, Cimbál, Kubáček (65. Víšek) – Trč, Peškar (70. Šulava), Pěnička, Horák (56. Martínek) – Tokan, Císař.
Branky: 9. Houžvička,54.Vojtíšek z penalty,83. Piry – 1.Tokan.
Rozhodčí: Mikule
ŽK: 1:1
Diváků: 100

Ve středeční předehrávce posledního kola přeboru zajížděl již jistý vítěz FK Přepeře na půdu Košťálova, kde se za krásného fotbalového počasí odehrálo rychlé,bojovné a vyrovnané utkání, ve kterém se ke konci přiklonilo štěstí na stranu domácího mužstva, posíleného několika hráči z A týmu.

Přepeře měly raketový nástup. Již v 1.minutě unikl po levém křídle Císař, nahrál přesně na malé vápno Tokanovi, a ten zavěsil nekompromisně do levé šibenice 0:1. V 7. minutě si Císař zopakoval individuální akci po levém křídle, přešel přes dva hráče, odcentroval a osamocený Pěnička z hranice velkého vápna těsně přestřelil. Poté se osmělili i domácí a po hezké akci na jeden dotek zachraňoval v poslední chvíli brankář Kumprecht. O minutu později po centru domácích a nedorozumění obrany hostů s brankářem bylo vyrovnáno na 1:1. V 15. minutě zahrával zkušený Peškar trestný kop z 18 metrů, míč letěl do levého horního rohu domácí branky, ale brankář Jakubičko předvedl fantastický zákrok a střelu vyrazil na roh. Ve 27. minutě zahrával opět Peškar trestný kop, opřel se do balonu a ten trefil břevno a odrazil se na brankovou čáru. Ve 32. minutě domácí opět zahrozili akcí na jeden dotek, ale zakončili těsně vedle. Ve 34. minutě předvedl svojí typickou akcí po levém křídle přepeřský Císař, naservíroval míč na malé vápno Tokanovi, ale ten osamocen přestřelil.

V 54. minutě pronikal v pokutovém území domácí útočník, byl faulován a z následné penalty proměněné Vojtíškem šel Košťálov do vedení 2:1. V 63. minutě běželi dva hráči Přepeř na jediného obránce, Pěnička posunul na Tokana, ale ten osamocen před brankářem neproměnil. V 70. minutě předvedl domácí hráč ostrý faul na Peškara, který musel střídat. V 80. minutě po centru Šulavy nastal závar v domácím vápně, který málem skončil vlastním gólem. V 83. minutě kopali domácí trestný kop, míč prošel celým vápnem a na zadní tyči osamocený košťálovský hráč skóroval na 3:1. Po této brance se zápas již dohrál bez výraznější šance, a Přepeře tak našly po dvaceti kolech okresního přeboru svého přemožitele. @MK@