Sestava:Truksa – Krasnický,Tvaroha,Nesvadba,Vaníček-Pavlata,Michal Sedláček-Jarosz(73.Ježek),Petrlák,Elbel(73.Hlůže)-Volf(81.Synek).
Branka:75.Pavlata
ŽK: 0:4
Rozhodčí:Paták – Pastyřík,Paták.
Diváků:100

V sobotu za vytrvalého deště přivítaly Přepeře v prvním jarním kole rezervu Pardubic.Již v 5.min napřáhla uvnitř velkého vápna nová posila Petrlák,brankář Šmíd jeho pokus zneškodnil.O minutu později po rychlé kombinaci Tvarohy s Pavlatou,odvracel na malém vápně Pavlas ve skluzu před nabíhajícím Volfem.V 10.min prudký centr Petrláka vyrazil brankář Šmíd na vápno,tam se do míče opřel Sedláček,ale Šmíd opět vyrazil a s Elbelovu dorážku srazil obránce na roh.Ve 12.min zahrával Sedláček rohový kop,na malém vápně vyplul osamocený Volf,ale z voleje netrefil branku.V 19.min vysunul Pavlata na levé straně nabíhajícího Elbele,Šmíd jeho pokus zneškodnil.Ve 28.min se hosté dostávali do šance,ale Čmelík si na obránce Krasnického nepřišel a kopalo se od branky.Ve 32.min vystihl Petrlák Pavlasovu rozehrávku a řítil se spolu s Jaroszem na jediného obránce.Místo přihrávky zvolil střelu z vápna,ale Šmíd vynikajícím zákrokem vytáhl míč ze šibenice.Ve 44.min si na Petrlákův centr naběhl Volf,ale Šmíd opět parádním zákrokem vyrazil na roh.V úvodu druhé půlky hosté sice zahrávali několik rohových kopů.ale Přepeře od 55.min zvýšily tlak a bylo jen otázkou času,kdy vstřelí branku.V 56.min obešel na levém křídle Petrlák Zukala,odcentroval a zcela volný Jarosz na penaltě míč z voleje netrefil přesně.V 59.min opět velice aktivní Petlák odcentroval a Zukal tentokrát sebral na malém vápně míč z hlavy Volfovi.V 61.min napřáhl za vápnem přepeřský mladíček Elbel,střela šla ale metr nad branku.V 67.min odcentroval z pravé strany Jarosz,Volfovu střelu z penalty kryl výborný brankář Šmíd.V 38.min se do šance dostali i hosté.Selnar obešel ve vápně dva obránce,míč se dostal k Mikerovi,Truksa jeho střelu z 8 metrů na dvakrát zlikvidoval.O minutu později se po Krasnického dlouhém autu dostal ke střele Elbel,ale Šmíd opět jeho pokus zlikvidoval.V 73.min trenér Petřík poslal na hřiště oba čerstvé krajní hráče a hned po dvou minutách to přineslo ovoce.Sedláček posunul do pravé strany na čerstvého Ježka,ten potáhl míč a přesným centrem našel na zadní tyči Pavlatu a ten hlavou nedal jinak vynikajícímu Šmídovi šanci 1:0.V následujících minutách držely Přepeře více balón,byly častěji na půlce soupeře,ale ten přesto v 87.min měl velkou šanci.Solil se prokličkoval do vápna,ale jeho střelu z bezprostřední blízkosti Truksa zlikvidoval a tak tři body zůstaly v Přepeřích.
V dalším kole zajíždějí Přepeře v neděli do Brozan.Výkop ve 14:30.

P.S.:Zcela zasloužené vítězství.Byli jsme častěji na míči,vytvořili jsme si bezpočet střeleckých příležitostí a v druhé půlce jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a nebýt výborného Šmída v jejich brance,tak mohlo být vítězství vyšší.Tyto tři body věnujeme našemu asistentovi Honzovi Bednářovi do turnovské nemocnice a přejeme mu brzký návrat na fotbalové pažity.