Bozkov – FK Přepeře „B“ 4:4 (3:1)

Po prvním poločase domácí vedli 3:1, ale druhou část vyhráli hosté stejným poměrem, takže výsledkem je divoká remíza 4:4. Hosté se mohli při zaváhání rezervy Hamrů na ni dotáhnout, takto přišli o průběžné druhé místo, ale asi i bod je pro ně dobrý, který jim zajistil až sedm minut před koncem Venc.

Branky: 6. a 40. Červený, 23. Štěpánek, 60. Balcar – 42. Horáček, 55. Císař, 58. Elbel, 83. Venc. Rozhodčí: Plíva – Nagy, Ježek, ŽK: 4:2. Diváků: 120. Bozkov: Hykman – Liďák, Šikola, Kobrle, Kurfiřt, Štěpánek, Makula, Červený, Petr, Soudil, Šimek. Přepeře B: Vrabec – Kvapil (83. Tesař), Venc, Rakouš, Elbel, Trč (46. Vaníček), Vlach, Horák, Horáček, Císař, Tokan.