Smržovka – FK Přepeře „B“ 2:5 (1:2)

Přepeře B potvrdily na Smržovce, že jsou nejlepším týmem z Pojizeří v tabulce. Do vedení šli sice jako první domácí v 15. minutě díky gólu Brože, ale do poločasu hosté otočili skóre brankami Tokana a Horáčka. Ve druhém poločase nastřílel Filip Tokan hattrick a další gól přidal Novotný, takže konečné skóre bylo 2:5.

Branky: 15. Brož, 82. Klaus – 19., 56. a 71. Tokan, 44. Horáček, 72. Novotný. Rozhodčí: Zlatník – Mach, Řezníček, ŽK: 0:0. Diváků: 87. Smržovka: Burianek – Beránek, Sucharda (88. Štěpař), Vokuš, Frydrych – Brož, Jelínek, Špaček, Klaus – Nič (76. Patočka), Štěpánek (80. Štěpánek). Přepeře B: Hyka – Kvapil (80. Tesař), Kupka, Vlach, Baudys (19. Tušer), Horáček, Elbel, Díl, Novotný, Císař, Tokan.