FK Přepeře „B“ – SK Semily 4:0 (1:0)

Přepeře se prosadily poprvé až ve 36. minutě Horáčkem. Ve druhém poločase už ale favorizovaní domácí přidali další tři góly z kopaček Císaře, Michala Sedláčka a Elbela, a připsali si jasnou výhru 4:0.

Branky: 36. Horáček, 60. Císař, 63. Michal Sedláček z pen., 73. Elbel. Rozhodčí: Plíva – Bohuš, Šůma, ŽK: 1:0. Diváků: 68. Přepeře B: Hyka – Baudys (66. Kvapil), Kvesic, Cimbál, Elbel, Horák, Císař (73. Trč), Michal Sedláček, Horáček, Tokan (66. Rakouš), Vlach. Semily: Zamastil – Vávra (72. O. Hradecký), Fanta, Chlupáč (72. K. Klíma), Zelenka, Peškar, Mazánek, Lukeš (86. V. Klíma), Podzimek, Vrchovský (80. Macák), Štyrand.