Harrachov – FK Přepeře „B“ 2:3 (2:2)

Hosté se ujali vedení v 16. minutě díky brance Trče a za tři minuty poté zvýšil na 0:2 O. Horák. Domácí se ale nesložili a ještě do přestávky srovnali brankami P. Halamy a Kučery. O vítězi rozhodl druhý poločas, kdy v 60. minutě třetí gól hostů Elbela znamenal pro ně i tři body.

Branky: 24. P. Halama, 41. Kučera – 16. Trč, 19. O. Horák, 60. Elbel. Rozhodčí: Vrtal – Jirák, Řezníček, ŽK: 3:0. Diváků: 50. Harrachov: Morávek – Horáček, Vodseďálek (57. Michálek), L. Halama, P. Halama – Bergmann, Žemba, Barbořák, Kučera – Kyncl, Klimeš (77. Chlup). Přepeře B: Kumprecht – O. Horák, Elbel, Císař, Horáček, Kubáček, Rakouš, Tokan (62. Kvapil), Cimbál, Trč (62. Baudys), Pěnička.