Jablonec nad Jizerou – FK Přepeře „B“ 1:5 (0:3)

Jabloneček jako jediný tým ještě v soutěži nebodoval, ale že to nezmění i v tomto zápase bylo jasné záhy. Z áčka Přepeř zapůjčený útočník Martin Ježek totiž od 30. do 36. minuty nastřílel hattrick a nebylo co řešit. Ve druhém poločase už byla hra vyrovnanější a domácí vstřelili dva góly, z toho jeden vlastní, ale na jasném výsledku pro hosty se už nic nezměnilo.

Branky: 76. Havlíček – 30., 31. a 36. Ježek, 67. vlastní (Pičman), 78. Císař. Rozhodčí: Martínek – Rympler, Preissler, ŽK: 0:0. Diváků: 121. Jablonec n. J.: Vízek – Pičman, Čermák, P. Vrána (81. Gebrt), Šír – Špidlen (65. Havlíček), Cirok, Neumann (46. Adámek), Štěpánek (63. Exner) – J. Vrána, Erlebach (31. Tryzna). Přepeře B: Kumprecht – Císař (85. Abraham), Kupka, Elbel, Novotný, Cimbál, Horák, Baudys, Ježek (60. Rakouš), Pěnička, Kubáček.