FK Přepeře „B“ – Studenec 2:2 (1:1)

Přepeře B – Studenec 2:2 (1:1)
Derby v I.B třídě zahájili lépe domácí Přepeře, když se v 17. minutě trefil kapitán Michal Cimbál. Nováček ze Studence ale dokázal těsně před přestávkou srovnat skóre díky brance Čecha.

V 63. minutě využil domácí zaváhání Trejbal a hosté vedli 1:2. V 78. minutě poté vyrovnal na konečných 2:2 Kupka z pokutového kopu.

Branky: 17. Cimbál, 78. Kupka z pen. – 43. Čech, 63. Trejbal. Rozhodčí: Blaschke – Kowalik, Bohuš, ŽK: 0:1. Diváků: 70. Přepeře B: Vrabec – Kvapil (59. Vlach), Kupka, Baudys, Elbel, Trč, Cimbál, Horák, Císař, Abraham, Tokan (59. Venc). Studenec: Drbohlav – Havlíček, Šedivý, Stránský, Vancl (82. Cejnar), Hylmar, Blažek (46. Trejbal), Exner, Povr, Jandura (87. Jezdinský), Čech.