Sestava: Truksa – Krasnický,Marek Sedláček,Nesvadba,Tvaroha – Volf,V.Novotný,Pavlata,Díl – Michal Sedláček(73.Synek),Ježek(62.Kvesič)
Branky:87.V.Novotný – 67.Hron,85.Eliáš
Rozhodčí:Plzák – Nedvěd,Baum
ŽK: 1:3
Diváků:200
V posledním podzimním kole přivítaly Přepeře na svém stadionu druhý celek tabulky-SK Zápy.V sobotním slunečném dopoledni se hrál bojovný fotbal od vápna k vápnu s minimem šancí na obou stranách.Ty přicházely většinou po standardních situacích.V 15.min napřáhl za vápnem ke střele hostující Koutenský,Truksa jeho střelu přizvedl nad břevno.V 19.min zahráli bratři Sedláčkové z trestného kopu pěkný signál.Michal vykulil míč na vápno Markovi a po jeho technické střele letící těsně vedle šibenice se brankář hostů Soukup jen ohlédl.Z prvního poločasu stojí ještě za zmínku 28.min,kdy Přepeře zahrávaly sérii rohových kopů,po jednom z nich se dostal k centru Tvaroha a míč skončil na břevně překvapeného Soukupa.Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu,ale v 67.min přišla obrovská chyba Přepeř.Krasnický pod tlakem zahrál hlavou pomalou malou domů a dotírající Hron stačil míč před Truksou propíchnout do sítě 0:1.Po této brance se hosté zatáhli a čekali na brejky.V 80.min se prokličkoval po levé straně Díl,přihrál na vápno na Volfa,jeho tečovanou střelu Soukup zkrotil v rukavicích.V 85.min hosté podnikli rychlý protiútok a po pěkné kombinaci se před Truksou nemýlil Eliáš 0:2.V 87.min vykřesal jiskřičku naděje Vojta Novotný,když si z pravé strany navedl míč na střed vápna a levačkou k tyči překonal Soukupa 1:2.V nastaveném čase měly ještě Přepeře možnost vyrovnat,ale hlavičku Nesvadby hostující brankář zneškodnil.
P.S.:Věděli jsme,že nás čeká těžký zápas.Zápy potvrdily proč jsou v tabulce druhé.Byl to vyrovnaný,bojovný zápas,kterému by slušela remíza.Bohužel jsme po velké individuální chybě inkasovali a hosté si odvážejí tři body.