Sestava:Truksa- Krasnický,Kvesič(46.Synek),Nesvadba,Tvaroha-Marek Sedláček,V.Novotný-Jarosz(78.Ježek),Pavlata,Díl-Volf.
Branky:49.,78. Synek,90.Nesvadba – 11.,74.(pen.) Jakab,28.Mentberger,56.Houha.
Rozhodčí:Hányš – Aubrecht,Horáček
ŽK: 1:2
ČK: 1:0 (73.Tvaroha)
Diváků:150

V sobotním deštivém dopoledni přivítaly Přepeře další ligovou rezervu-tentokrát přijela Dukla Praha.První střelu na branku vyslal v 5.min hostující Douděra,Truksa vyrazil na roh.V 10.min si vytvořily Přepeře dvě tutovky.Nejprve našel V.Novotný centrem z levé strany na penaltě Volfa,ten se zbavil kličkou obránce,ale nepříliš umístěnou střelu vyrazil brankář Janda.Z následného autu Krasnický vhodil na nabíhajícího Jarosze,ale z jeho přihrávky na malé vápno Volf těsně minul tyčku hostů.Potvrdilo se pravidlo nedáš-dostaneš.Dukla rozehrála míč,na pravém křídle si naběhl Douděra,přesným centrem našel hlavu Jakaba a ten nedal Truksovi šanci 0:1.Ve 19.min unikal po pravém křídle Jarosz,na rohu vápna byl faulován.Trestný kop Pavlaty brankář Janda vyboxoval.Ve 22.min zahrával rohový kop Pavlata,na přetažený míč si naběhl Tvaroha,z voleje vystřelil a Janda reflexivně nohou jeho střelu vyrazil a následná střela V. Novotného se nevešla mezi tři tyče.Ve 28.min hosté předvedli rychlý přechod do útoku,Kosík přihrál Trávníčkovi do pravé strany ten odcentroval a osamocený Mentberger hlavou zvýšil na 0:2.Ve 38.min napřáhl za vápnem Pavlata a jeho technická střela se otřela o tyčku hostující branky.Do druhé půlky udělaly Přepeře změnu,místo Kvesiče nastoupil kanonýr Synek a hned ve 49.min se prosadil.Po centru Jarosze vznikl před brankou Dukly závar,Volfovu střelu ještě obránce zblokoval,ale dorážka Synka již skončila v síti 1:2.To domácí nakoplo,zatlačili Duklu na jejich půlku,ale ta předvedla v 56.min další smrtící protiútok.
Mentberger vysunul rozběhnutého Jakaba,ten přihrál pod sebe a nabíhající Houha nedal Truksovi žádnou šanci 1:3.O dvě minuty později mohly Přepeře snížit.Po levém křídle unikl Díl,ale Jaroszovi chyběl půlkrok aby míč usměrnil do branky.S přibývajícím časem hrály Přepeře čím dál více na riziko a zatlačily Duklu na jejich půlku.V 63.min se ke střela z 20 metrů dostal V.Novotný,ale minul branku.V 66.min Pavlata nahrál do pravého křídla Jaroszovi,ten odcentroval na Volfa,jeho střelu vyrazil z branky obránce Novák a následnou dorážku Díla srazil Mentberger mimo branku.V 69.min se ve vápně uvolnil Synek,přihrál na přední tyč na Volfa a jeho pohotovou střelu obránce srazil na roh.V 73.min přišel pro Přepeře trest a to hned dvojitý.Jakab našel nabíhajícího Kim Seung Bina,ten přiťukl do běhu na Houhu,který míč přihrál do vápna,kde Tvaroha fauloval nabíhajícího Douděru.Byla z toho jednak penalta a navíc Tvaroha musel předčasně pod sprchy.Penaltu s přehledem proměnil Jakab a zvýšil na 1:4.Přepeře se ale ani v desíti nevzdávaly a zatlačily Duklu před jejich vápno.V 78.min zahrával Nesvadba přímý kop,nejvýše vyskočil Synek a snížil na 2:4.V 82.min vyslal Díl nepříjemně skákavou střelu a brankář Janda na dvakrát před dobíhajícím Ježkem míč zkrotil.V 84.min Krasnický prostrčil míč do vápna na Ježka,toho držel Kovernikov,ale penalta z toho nebyla.V 85.min napřáhl za vápnem Volf,Janda v brance byl na místě.V 90.min ještě střílel Pavlata,ale brankář opět jeho střelu kryl.Nastavovalo se 5 minut a ve druhé minutě nastavení se míč odrazil za vápno,kde ho z voleje trefil Nesvadba a uklidil ho k tyči 3:4.V poslední minutě domácí zahrávali roh.Na centr Novotného naskočil Volf a hlavou těsně minul branku hostí.

P.S.:Věděli jsme,že Dukla má nebezpečné protiútoky a to se bohužel potvrdilo.Po třetí obdržené brance jsme šli do rizika a inkasovali z penalty po čtvrté.Navíc byl vyloučen Tvaroha.Kluci ale prokázali nesmírnou vůli a bojovnost,kdy i o desíti zatlačili Duklu před vápno a dali dva góly.Při troše štěstí mohli i vyrovnat.