FK Přepeře – Mladá Boleslav „B“ 3:1 (1:0)

Sestava Přepeře::Truksa – Krasnický,Kvesič,Nesvadba,Tvaroha-Marek Sedláček,Pavlata-Jarosz(80.P.Novotný),Hlůže(60.Synek),Díl(77.Ježek)- Volf(80.Horáček).
Mladá Boleslav „B“:Mikulec – Hašek, Kopa, Glöckner, Rudzan – Komárek – Ewerton (60. Dohnalík), Hönig (81. Yerkhov), Auer (38. Alhassan), Túlio (81. Dib) – Provazník (11. Vejr).
Branky:21. Volf,56.vlastní Rudzan,89.Synek – 79. Alhassaan Rashid
Rozhodčí:Grimm – Pastyřík,Hodek
ŽK: hráno bez karet
Diváků:250
Před samotným zápasem proběhlo rozloučení s  hráči,kteří se zasloužili o několik postupů FK Přepeře,Jurajem Hrmem a Martinem Abrahamem.
V 1.min se po dlouhém autu Krasnického se do šance dostával Pavlata,ale jeho střelu z otočky brankář Mikulec kryl.Od úvodního hvizdu se hrál rychlý útočný  fotbal,hra se přelévala z jedné půlky na druhou.Přepeře v 6.min zahrávaly již pět rohových kopů.Po dalším autu Krasnického založil brankář Mikulec dlouhým výhozem rychlý protiútok na jehož konci byla střela Provazníka,kterou Truksa vyrazil na roh.V 8.min po centru Jarosze chybělo Volfovi pár centimetrů,aby hlavou zakončil přesně.V 18.min rozjel boleslavskou akci Túlio,Hašek přihrál na Höniga,jeho střela šla nad.Ve 20.min Díl posunul míč na nabíhajícího Pavlatu,jeho centr skončil pouze na horní síti boleslavské branky.O minutu později již šly Přepeře do vedení.Krasnický přihrál na vápno Volfovi,ten se uvolnil a střelou z hranice vápna rozvlnil síť  1:0.Ve 27.min se ke střele dostal Sedláček,Mikulec jeho pokus chytil.Ve 31.min si na roh Hlůžeho naskočil Pavlata a jeho hlavička jen těsně minula tyčku.Ve 39.min vybojoval ve středu míč Sedláček,už to vypadalo,že půjde sám na brankáře,ale poslední dotek se mu nepovedl a vracející se obránce míč odkopl.Ve 44.min se uvolnil na hranici šestnáctky Hönig,Truksa střelu vyrazil na roh.Druhý poločas začali aktivněji boleslavští fotbalisté,ale obrana Přepeř byla vždy na místě a centrované míče dostala do bezpečí.Ve 49.min se naopak k oraženému míči dostal Sedláček s jehož střelou měl Mikulec plném rukavice práce.V 54.min se dostával ve vápně do šance hostující Vejr,ale důrazný Nesvadba odvrátil na rohový kop.V 56.min vystihl Krasnický přihrávku na Ewertona,vyrazil dopředu,přistrčil do pravé strany na rozběhnutého Jarosze.Jeho prudký centr směřující na nabíhajícího Hlůžeho si srazil Rudzan do vlastní branky 2:0.Poté domácí přenechali iniciativu hostům,ale ty se do šancí nedostali,jejich snaha končila na šestnáctce.V 64.min podnikli přepeřští rychlý protiútok.Pavlata přihrál Jaroszovi,ten odcentroval a střídajícímu Synkovi chyběl na malém vápně krůček ke skórování.V 70.min si Sedláček vyšlápl na Haška,ale trestný kop z 20 metrů zastavila zeď Přepeř.V 74.min střelu hostí srazil Kvesič na rohový kop.V dalších minutách tlak boleslavských sílil.V 78.min po akci levé straně zachránil za již překonaným Truksou na brankové čáře Tvaroha.O minutu později našel Túlio uličkou ve vápně Alhassana a ten prostřelil Truksu 2:1.Poté boleslavští vrhli vše do útoku,ale přepeřská obrana je již do žádné šance nepustila.Naopak v 89.min zachytil Pavlata ve středu pole rozehrávku,poslal skákavý míč za obranu,kde si Synek poradil s Rudzanem a přesným lobem pečetil výsledek 3:1.
P.S: Dnes jsme podali výborný výkon podpořený i úspěšnou koncovkou.V závěru se sice boleslavští dostali do tlaku,ale ukázali jsme,že máme zkušené mužstvo,které si s tlakem poradilo a navíc v závěru uzdravený kanonýr Synek vstřelil třetí branku.