Jablonec „B“:Richter – Štěpánek, Jugas, Koblížek, Skuhravý – Haitl (75. Petrović), Rozkovec, Breda (46. Černák), Peřina (46. Munzar), Daníček – Dočekal.
Přepeře: Truksa – Krasnický (82. Novotný), Nesvadba, Sedláček, Tvaroha – Jarosz, Kvesič (46. Ježek), Pavlata, Novotný V., Díl (46. Hlůže) – Volf.
Branka:22.Dočekal
Rozhodčí: Raplík – Hájek,Hanáková
ŽK: 1:1
Diváků:250
V sobotní dopoledni se hrálo za neustálého deště na mokrém,ale velice kvalitně připraveném trávníku.Do první šance se dostali hosté z Přepeř,ale střelu vyrazil nohou brankář Richter.V dalších minutách přebrala otěže zápasu ligová rezerva Jablonce.V 10.min se po pravé straně probíjel Haitl,obrana Přepeř odvrátila na roh.V 15.min po standartní situaci střílel Rozkovec,Truksa míč vyrazil a poradil si také s dorážkou Daníčka.Ve 20.min zahrozily i Přepeře.Díl přihrál na velké vápno Jaroszovi,ten se kličkou zbavil Koblížka,Následnou střelu však Richter vyrazil.Ve 22.min se po pravém křídle dostal do vápna Haitl,zasekl míč,ten mu odskočil od nohy,ale dobíhající Dočekal ho trefil k tyči 1:0.Ve 26.min se z rychlého protiútoku dostal do šance přepeřský Volf,ale jeho lob z 20 metrů skončil těsně vedle branky Jablonce.V dalším průběhu první půle měl Jablonec více ze hry.Ve 33.min zahrávali jablonečtí rohový kop,míč se odrazil za vápno a následná střela prolétla vedle tyče.Ve 36.min se domácí po rychlé kombinaci dostávali do vápna,Nesvadba skluzem odvrátil na další roh.Z něho se prodral k hlavičce vysoký Dočekal,ale míč šel nad břevno.Do druhého poločasu udělaly Přepeře dvě změny v sestavě s cílem posílit ofenzívu.V 51.min našel ve vápně Volf Pavlatu,ten se uvolnil a Richter včasným zmenšením střeleckého úhlu jeho střelu nohou vyrazil.V 62.min po rychlé kombinaci našel Daníček ve vápně Skuhravého,ale Truksa jeho pokus vyrazil..V těchto fázích začaly Přepeře domácí přehrávat ve středu pole,ale narážely na dobře organizovanou obranu v čele s exslávistou Jugasem.V závěrečných minutách přepeřští vše vrhli do útoku a hráli jen na tři beky.V 86.min centroval do vápna Hlůže,ale osamocený Volf netrefil hlavou přesně.V 88.min se řítili domácí do otevřené obrany,Rozkovec překonal vyběhnuvšího Truksu,ale míč se zastavil v kaluži před brankovou čárou a před dobíhajícím Daníčkem Nesvadba míč odehrál do bezpečí.V 90.min zahrávaly Přepeře rohový kop.Míč se odrazil za vápno a Marek Sedláček prudkou střelou z voleje jen těsně minul domácí branku.
P.S.:Bohužel jsme zaspali první půlku,ve které byli domácí lepší a po zásluze šli do vedení.Ve druhém poločase jsme se zlepšili a v některých fázích jsme domácí přehrávali.Bohužel nám chyběla kvalitnější finální přihrávka a zakončení.Domácí asi o ten kousíček byli lepší a zaslouženě zvítězili.
Jaroslav Vodička,trenér Jablonce:„Přepeře jsou velice těžký soupeř,měly teď sérii kvalitních výsledků, Za vítězství jsem samozřejmě rád, ale bylo to hodně vydřené. Vážím si toho. Byl to zápas opravdu možná o tom jednom gólu.“