Sestava:Truksa – Krasnický(79.Kvesič),Marek Sedláček,Nesvadba,Tvaroha-V.Novotný,Pavlata-Jarosz,Volf,Díl-Ježek(79.Hlůže)
Branky:48.Nesvadba,56.Volf,58.V.Novotný,90.Díl – 13.Šup
Rozhodčí:Vít – Dujsík,Slavíček
ŽK: 2:1
Diváků: 200

Přepeře po vítězství nad ligovou rezervou Liberce přivítaly v sobotu doma další rezervu,tentokráte ligových Teplic.A hned v 1.min se přepeřští dostali do veliké šance.Volf vybídl na levé straně rozběhnutého Díla,ten pláchl obráncům.Jeho střelu brankář Blažek nohou nadzvedl a obránce Šimeček vyhlavičkoval z branky.Dorážku Volfa z branky vyhlavičkoval reprezentant Nigeru Soungole na roh.Po jeho zahrání byl na vápně faulován Ježek a přímý kop Volfa zeď nadzvedla na další roh.Ve 13.se k odraženému míči dostal teplický Černý,uličkou prostrčil do vápna na nabíhajícího Šupa a ten pohotově bodlem poslal míč za bezmocného Truksu 0:1.Ve 30.min vysunul Marek Sedláček do úniku Díla,brankář Blažek jeho pokus o kličku vystihl.Ve 36.min V.Novotný hlavou přihrál Volfovi,jeho střela z 20 metrů proletěla těsně nad břevnem.O minutu později se dostal po centru z pravé strany ke střele hostující kapitán Hasil,Truksa byl na místě.Ve 39.min nabil Jarosz V.Novotnému,ten za vápnem napřáhl a Blažek střelu k tyči vyrazil na roh.Ten zahrával Díl,odražený míč na vápně trefil Sedláček,ale jeho prudká střela jen olízla boční síť.Ve 41.min zatáhl po pravé straně míč Šup,odcentroval do vápna na nabíhajícího Makedonce Baftijara,Truksa opět na místě.Ve 43.min odcentroval z pravého křídla Krasnický a Tvaroha na zadní tyči přestřelil.Ve 44.min se Jarosz zbavil kličkou ve vápně i brankáře,ale jeho přihrávku na zcela osamoceného Ježka skluzem odvrátil hostující Soungole.Ve druhém poločase Přepeře zrychlily a zpřesnily kombinaci.Ve 48.min byl těsně před vápnem stažen nabíhající Pavlata.K exekuci přímého kopu se postavil kapitán Nesvadba a jeho střela levačkou přes zeď se od břevna odrazila do branky 1:1.V 56.min důrazně presovali přepeřští hostující obranu,dezorientovaný Soungole poslal malou domů.Tu vystihl číhající Volf,obešel brankáře a dostal domácí do vedení 2:1.O dvě minuty později přihrál Jarosz Krasnickému,na jeho přesný centr si naběhl exteplický Vojta Novotný a hlavou nedal Blažkovi v brance šanci 3:1.Po této brance se přepeřští zatáhli a čekali na brejky.Hosté měli velkou šanci na snížení v 84.minutě.Vobecký vysunul Šupa,brankář Truksa jej ve vápně fauloval a rozhodčí nařídil pokutový kop.Truksa však svoji chybu napravil a střelu Radosty k tyči vyrazil.V 90.min střídající Hlůže uličkou našel nabíhajícího Díla a ten se tentokrát nemýlil a střelou pod brankářem pečetil výsledek na 4:1.

P.S.:Měli jsme výborný vstup do utkání.kdy jsme měli dvě tutovky,které jsme neproměnili.Navíc se hosté dostali do vedení.Po přestávce jsme začali mnohem lépe a rychleji kombinovat a hned v úvodu se nádherně trefil Nesvadba.Po třetí brance jsme už hru kontrolovali a zaslouženě zvítězili.