Sestava: Truksa-P.Novotný,Marek Sedláček,Nesvadba,Tvaroha-Jarosz,Vlach(50.Michal Sedláček),Pavlata-Díl,Hlůže(73.Horáček)-Ježek(85.Elbel).
Branky:70,,72. Nágl – Hlůže
Rozhodčí: Paták – Pastyřík,Paták
ŽK: 0:4
Diváků: 250

Přepeře jely na „horkou“půdu do Ústí nad Orlicí bez několika hráčů základní sestavy.Z pracovních a studijních důvodů chyběli V.Novotný,Venc,Volf,Synek a Krasnický.V bráně se představila nová posila jedenadvacetiletý Filip Truksa,brankář mládežnických reprezentací,v záloze stejně starý Nicolas Hlůže(naposledy hráč druholigového Znojma).Utkání se hrálo na velice těžkém a podmáčeném hřišti plném kaluží.Ve 3.min se k odraženému míči na hranici vápna dostal Díl,jeho střelu směřující k tyči obránce bokem vyrazil.V 6.min byl faulován před vápnem Pavlata,ale píšťalka pana Patáka zůstala němá…V dalším průběhu první půle to byl více boj než fotbal.Ve 22.min domácí zahrávali jednu z mnoha standartek,odražený míč za vápnem trefil Špatenka,Truksa v brance Přepeř se vyznamenal a prudkou střelu vyrazil.Ve 30.min na hranici vápna podklouzl domácí Abrahams,rozhodčí ovšem nezaváhal a odpískal přímý kop.K jeho exekuci se postavil kapitán Souček,Truksa jeho střelu do šibenice robinzonádou vyrazil na roh.I když se nastavovalo více než tři minuty,tak první poločas skončil bez branek.Na začátku druhého poločasu,ve 47.min si Díl navedl míč na střed a jeho střela těsně minula pravou tyčku domácí svatyně.V 58.min prudce odcentroval z pravé strany Jarosz,Ježkovi na malém vápně chyběl krok,aby míč uklidil do sítě.V 60.min unikl po levém křídle Díl,sražený centr si na velkém vápně našel Hlůže a levačkou ho poslal k tyči 0:1.V 70.min zahrával z levé strany roh domácí Langer,Nágl vyskočil nejvýš a hlavou srovnal na 1:1.V 71.min přišel rozhodující okamžik utkání.Domácí Souček zezadu kravatou skolil Tvarohu a unikal po pravém křídle,jeho centr srazil skluzem na roh Michal Sedláček.Ten zahrával Langer a Nágl opět hlavou rozvlnil síť 2:1.V závěru se přepeřští snažili vyrovnat,což se jim málem v první minutě nastavení podařilo.Pavlata našel před vápnem Díla,ten se zbavil obránce,jeho prudkou střelu k tyči však domácí gólman konečky prstů vyrazil na roh.

P.S.:Chtěl bych klukům poděkovat za bojovný a disciplinovaný výkon.Připravovali jsme se na standartky domácích,ale ty jich zahrávali více než 30 a dvě z nich jsme bohužel neuhlídali.Poměr faulů byl 5:29 a k tomu snad není ani co dodat….