Sestava: Hyka- V.Novotný,Venc,Nesvadba,Tvaroha-Pavlata,Jarosz(81.Krasnický)-P.Novotný (66.Ježek),Volf,Díl-Synek.
Branky:5.Ujec
Rozhodčí:Hányš -Melničuk,Aubrecht
ŽK: 2:2
Diváků:300

Ve 2.kole Mol Cupu hostily ve středu Přepeře druholigový celek MFK Chrudim.První střelu na branku vyslali přepeřští již ve 2.min,když P.Novotný přihrál do vápna na nabíhajícího Tvarohu,jeho střelu však brankář Zíma vyrazil.V 5.min přišel rozhodující okamžik zápasu.Hosté odcentrovali z pravé strany,Ujec na malém vápně skluzem zasáhl míč,Hyka sice střelu ztlumil,ale ta přesto skončila v síti domácí branky 0:1.V dalším průběhu sice měli chrudimští balón více na svých kopačkách,ale do žádné šance se nedostali.Ve 28.min se do vápna prokličkoval P.Novotný,jeho střelu obránce srazil na roh.V závěru poločasu Přepeře dostaly druholigového soupeře pod tlak a ve 43.min Synek zatáhl míč po levém křídle,odcentroval a Volf z voleje trefil spojnici břevna a tyče.Ve 47. min sice vstřelil Synek branku,ale bohužel se nacházel v postavení mimo hru.V 55.min si navedl na střed vápna míč Díl,Zíma v brance jeho střelu na dvakrát zneškodnil.V závěru vsadili domácí vše na útok,vytvořili si tlak,měli několik střeleckých pokusů,ale vyrovnat se jim nepodařilo.

P.S.:Odehráli jsme výborný zápas o kterém rozhodla smolná branka v úvodu utkání.Hosté se až do závěrečného hvizdu strachovali o výsledek.

Jaroslav Veselý (trenér MFK Chrudim): „Utkání nás podle očekávání prověřilo, hráli jsme s hodně houževnatým soupeřem. V prvním poločase jsme dali brzký gól a kromě pěti minut v závěru jsme hru v pohodě kontrolovali. Bohužel jsme vše neuklidnili druhým gólem, domácí vše zjednodušili, neměli co ztratit a dostali nás pod tlak. Utkání bylo do poslední chvíle otevřené a jsem moc rád, že jsme ho dotáhli do vítězného konce a postoupili.“