Sestava: Hyka – V.Novotný,Venc,Nesvadba,Tvaroha-Marek Sedláček (71.Jarosz),Pavlata-P.Novotný (62.Krasnický),Volf (79.Michal Sedláček),Díl (84.Elbel)-Synek (66.Ježek).
Branky:75.Volf,82.Ježek
Rozhodčí: Raplík – Jansa,Vít
ŽK: 2:3
Diváků:300

Již ve 2.min se na levém křídle uvolnil Díl a jeho centr si málem hostující Obrtlík srazil hlavou do vlastní branky.V 5.min si na Synkův centr naskočil Pavlata,ale jeho rybičku z hranice penalty zlikvidoval brankář Lipš.V dalších minutách se odehrával boj o střed hřiště,kdy si ani jedno mužstvo nevytvořilo výraznou šanci.Ta přišla až ve 25.minutě.To se na pravém křídle uvolnil Volf a jeho centr Pavlata placírkou poslat těsně vedle tyčky hostující branky.Ve 28.min se také ke střele dostali hosté,ale Hrušincova střela z 20 metrů šla vysoko nad Hykovu branku.Ve 30.min zahrával roh P.Novotný,míč se k němu odrazil zpět a při následném centru chyběl Nesvadbovi na zadní tyči krok aby míč usměrnil do sítě.Ve 34.min zahrával z pravé strany P.Novotný roh,odraženého balónu se zmocnil Pavlata,zatáhl ho po levém křídle,zasekávačkou nechal projet obránce na sáňkách a přesně odcentroval na zadní tyč.Tam osamocený Nesvadba hlavičkoval do tyče a míč se pak od zad Hruštince odrazil nad břevno.Z následného rohu se dostal k hlavičce mladíček Venc,ale přestřelil branku.Ve 38.min Marek Sedláček prostrčil do vápna míč na Synka,ten poslal přízemní centr a Díl na zadní tyči vystřelil.Brankář Lipš ovšem bravurním zákrokem míč vyrazil.V úvodu druhého poločasu odcentroval V.Novotný,Tvarohovu hlavičku opět chytil Lipš.Ve 49.min se po rohu P.Novotného k hlavičce protlačil Synek,ale branku netrefil.V 51.min našel Nesvadba na pravém křídle rozběhnutého P.Novotného,ten z první přesně odcentroval a důrazně bráněný Synek hlavou jen těsně minul tyčku hostující branky.V 65.min se do jediné šance dostali hosté a ta mohla skončit gólem.Po centru z pravé strany se míč ve vápně několikrát odrazil až vyplaval u Hovsepyana ale jeho střelu z malého vápna Hyka reflexivně vyrazil nohou na roh.V 75.min zahrával roh Díl,odražený míč z vápna vystřelil Pavlata a Volf jeho střelu usměrnil hlavou do sítě 1:0.Po vedoucí brance Přepeře kontrolovaly hru a 82.min výhru pečetil střídající žolík Ježek.Centr V.Novotného neudržel v rukavicích jinak výborný Lipš,dotírající Ježek jeho chyby využil a do prázdné branky skóroval 2:0.V poslední minutě zahrávali hosté přímý kop z 22 metrů,ale Aljinovič poslal míč vedle branky.
Jiří Zachariáš,trenér FK Přepeře:Dnes blahopřeji svému mužstvu k zisku tří bodů. Bylo to těžce vybojované vítězství. Postavil se nám houževnatý, nepříjemný soupeř s dobře organizovanou obranou. Utkání se lámalo ve 2.poločase, kdy jsme proměnili své brankové příležitosti. Vážím si také toho, že dnes naše obrana byla pevná a odehráli jsme to disciplinovaně s nulou vzadu.
Jiří Šmidrkal,asistent trenéra Brozan:Do šedesáté minuty jsme se ještě jakž takž drželi, pak ale uděláme dvě hloupé chyby, které soupeř potrestal. Ustojíme tolik tutovek, a pak dostaneme takové branky.Prakticky jsme si to prohráli sami. Byl to úplně jiný zápas, než doma s Bohemkou. Z mého pohledu chybělo větší nasazení, soupeř byl lepší a tři body bere zaslouženě.