Sestava:Hyka-V.Novotný,Marek Sedláček(46.Venc),Nesvadba,Tvaroha-Jarosz(81.Elbel),Pavlata-Volf,Michal Sedláček(62.Ježek),Díl(46.P.Novotný)-Synek(72.Krasnický).
Branky:5.Zifčák,19.Lněnička,55.Lee,75.Mužík -49.V Novotný,70.Ježek
Rozhodčí:Pilný -Vít,Arnošt
ŽK:2:2
ČK: 1:0
Diváků:160

Začátek utkání přepeřským nevyšel.Již v 5.min centroval do vápna Zukal,Park přiťukl Zifčákovi,jehož střela k tyči znamenala vedení domácích 1:0.Ve 14.min se dostal do šance domácí útočník Lee,ale v dobré pozici minul Hykovu branku.V 16.min se na levém křídle uvolnil Díl,odcentroval a obránce Sokol skluzem před Synkem odvrátil na roh.V 19.min prostrčil míč Mužík do vápna na Lee,ten našel na malém vápně nabíhajícího Lněničku.Ten sice míč úplně netrefil,ale přesto zapadl do branky 2:0.Ve 34.min Michal Sedláček zahrával z pravé strany trestný kop.Jeho střela z úhlu málem překvapila brankáře Hrnčíře,který měl plné rukavice práce aby míč na brankové čáře vyrazil.Ve 38.min se uvolnil na vápně Zifčák,Hyka střelu k tyči vyrazil.Ve 41.min napřáhl za vápnem domácí Kovář a jeho rána šla těsně nad brankou Hyky.Ve 42 min křižným pasem našel Volf Díla,ten se prosmýkl kolem obránce a jeho střelu pod břevno vyrazil parádním zákrokem domácí brankář Hrnčíř na roh.Ten zahrával Michal Sedláček,po jehož centru se dostal k hlavičce Tvaroha.Již překonaného Hrnčíře zastoupil na brankové čáře Čihák.Do druhé půle udělaly Přepeře dvě změny.Místo Marka Sedláčka přišel mladičký Venc a za Díla P.Novotný.Ve 49.min odcentroval z levé strany Tvaroha,V.Novotný přeskočil domácího obránce a hlavou snížil 2:1.Bohužel v 55.min po nepřesné rozehrávce šli domácí do rychlého protiútoku.Lněnička vysunul Zifčáka,ten před brankou našel Lee,který prostřelil Hyku 3:1.V 57.min nacentroval Jarosz do vápna k odraženému míči se dostal Michal Sedláček.Jeho střela pravačkou z dobré pozice minula o metr domácí branku.V 62.min navedl míč na střed Jarosz,přihrál Sedláčkovi,jehož střela levačkou i tentokrát minula branku.V 70.min V.Novotný přihrál do běhu Ježkovi,ten v souboji přetlačil Čiháka,udělal kličku brankáři a do prázdné branky snížil 3:2.V 73.min mohli Přepeře vyrovnat.Centr P.Novotného sklepl Tvaroha na Pavlatu.Jeho střelu k tyči však domácí Hrnčíř robinzonádou vyrazil.V 75.min centroval z pravé strany tísněný Mužík a k překvapení všech se jeho centr odrazil od tyče do branky 4:2.V závěru ještě domácí Zukal držel za dres unikajícího Volfa za což dostal žlutou kartu a jelikož v poslední minutě podkopl zezadu opět Volfa,vysloužil si kartu červenou.
Ve středu 14.8.2019 od 17:00 přivítají Přepeře v RTW Areně v rámci 1.kola Mol Cupu Dvůr Králové.

Trenér Jiří Zachariáš:Dnešní utkání se těžko hodnotí. Jsem zklamaný a naštvaný. Od začátku jsme tahali za kratší konec. První poločas jsme jen přihlíželi aktivním domácím a děláme naprosto naivní, triviální chyby. Na této úrovni to prostě nejde. Když už se v 2.poločase 2x dostaneme na dostřel domácím, tak opět vyrobíme fatální chyby, které nás stojí výsledek. Dnes jsem zklamaný především z přístupu a špatného vstupu do utkání. Doufám, že nás to posadí na zadek a přistoupíme k tomu příště výrazně lépe…