FK Přepeře „B“ – Bozkov 2:1 (1:0)

Přepeře B: Kumprecht – Abraham, Kubáček (89. Kvapil), Kupka, Císař, Tokan (56. Martínek), Cimbál, Krasnický, Horáček (82. Horák), Bína, Vébr.
Branky: 40. Krasnický, 83. Vébr – 57. Havel.
Rozhodčí: Mollinger – Doubek, Provazník,
ŽK: 1:0.
Diváků: 100

Za krásného sobotního počasí se hrálo utkání mezi rezervou Přepeř a Bozkovem na novém fotbalovém stadionu v Přepeřích. V základu domácích nastoupili čtyři divizní hráči, kteří dopoledne pouze střídali v A týmu. Ve 2. minutě si Soudil málem vstřelil vlastní gól, když ve vlastním vápně nastřelil spojnici brány a Zemánek poté míč před dotírajícími protihráči musel sebrat. Za dvě minuty po faulu na Balcara kopal Liďák u pravé lajny přímý kop, poslal centr před bránu, ale nikdo z hostů nedosáhl na míč. Za minutu se Abraham dostal před Zemánka, ale vystřelil pouze vedle pravé tyče. Ve 14. minutě nabíhal domácí hráč do šance před bránu, ale dobíhající Kurfiřt mu míč zezadu vykopl na rohový kop. V 18. minutě zkusil Mazánek vystřelit z 30 metrů, míč mířil do šibenice, ale Kumprecht v pohodě měl. Ve 21. minutě měl Havel dobrou pozici ke střele ve vápně, ale místo střely zvolil ještě přihrávku doprava, nakonec tak z šance nebylo nic. Ve 32. minutě po rohu zprava byl chvíli závar před bránou hostí, ale poté akci ukončil odmávaný ofsajd. Ve 40. minutě se dočkali domácí, po chybě obrany se trefil ve vápně Krasnický. Za dvě minuty zkusil ještě vystřelit z bezmála 40 metrů Soudil, ale míč prošel vedle brány. Minutu před koncem prvního poločasu se dostával Červený do gólové šance stíhaný domácím obráncem, ale ve vápně se poté nedokázal dostat před něj.

Ve 49. minutě Balcar běžel s míčem na bránu, před ním byli dva domácí obránci, prvního obešel, ale druhý ho zbrzdil a nakonec se nedostal ani k zakončení. V 57. minutě se dostal Červený s míčem do vápna, poté dal za sebe na Havla, ten udělal dvě kličky a poté z úhlu vystřelil a rozvlnil síť za Kumprechtem. V 59. minutě nastřelili domácí břevno Zemánkovi svatyně. V 64. minutě poslal Kurfiřt pěkný centr před bránu, obrana domácích míč radši odkopla na roh. V 68. minutě po faulu na Mazánka sudí nařídil přímý kop ze 40 metrů. K němu se postavil zkušený Červený, ale gólman míč vyrazil. A ani za tři minuty hosté další přímý kop těsně před vápnem nezužitkovali. V 74. minutě Balcar šel na bránu s míčem, ten mu ale zezadu vykopl obránce na roh. V 79. minutě měli další velkou šanci hosté, když po faulu na Havla u vápna kopali další přímý kop, k němu se postavil Červený, jenže opět míč se nevešel mezi tři tyče a prošel těsně vedle. Bohužel remízový stav do konce nevydržel, v 83. minutě se trefil Vébr a strhl vítězství na stranu domácích. Hostům už se do konce nepodařilo pořádně ohrozit bránu, a tak odjíždějí bez bodu.

„Věděli jsme, že to tady bude těžké, ale nakonec jsme výrazně nepropadli a podali jsme další výborný týmový výkon. Domácí byli lepší, ale i tak jsme sahali dlouho po bodu, nakonec asi zaslouženě zvítězili Přepeřští. My si odtud vezeme dobrý pocit do dalších utkání. Za týden máme doma rezervu Velkých Hamrů, tak snad se to zúročí tam,“ uvedl po utkání za Bozkov Michal Nesvadba.

http://www.nasepojizeri.cz/semilsko-aktualne/i-b-trida-bela-rozstrilela-harrachov-prepere-b-tesne-porazily-bozkov/?aktualitaId=59283