FK Přepeře „B“ – Roztoky 8:0 (4:0)

Přepeře B: Majer – Císař (85. Baudys), Horáček (67. Trč), Rakouš, Horák, Cimbál, Mich. Sedláček, P. Novotný, Bína, Vébr (85. Kvapil), Ježek.
Branky: 29., 38., 82. a 85. Ježek, 2., 30. a 76. P. Novotný, 69. Mich. Sedláček.
Rozhodčí: Lopuszynski – Čurda, Vrtal,
ŽK: 0:2.
Diváků: 50.

Ve 2. minutě domácí nakopli míč před vápno hostů, Mikolášek byl sám na dva útočníky a Novotný střelou z vápna poslal svůj tým do vedení. Roztoky odpověděly ve 12. minutě, Kotyk se uvolnil na levé straně, poslal střílený centr před branku, který domácí odvrátili na roh. Z něj zakončil střelou vedle branky Mečíř. Ve 14. minutě skončila nebezpečná hlavička domácích nad Maďarčíkovou brankou. Za dvě minuty nato byly Roztoky blízko vyrovnání. Kotyk rozehrál roh a Maťátko zakončil hlavou do břevna Majerovy branky. Další možnost měli hosté ve 20. minutě. Majerův špatný odkop od branky zachytil Jar. Nýdrle, ve vápně našel O. Davida, který však zakončil mimo branku. Třetí příležitost k vyrovnání měly Roztoky ve 26. minutě. Trestný kop rozehrál Mikolášek, Mečíř hlavou prodloužil před malé vápno, kde Hujerovu hlavičku Majer zneškodnil. A tak trestali domácí. Ve 29. minutě využil nedůrazu před velkým vápnem domácí Ježek, míč napálil z voleje a stav byl 2:0. O minutu později přišel v rozehrávce o míč hostující Kopáček, získal ho rychlonohý Novotný a střelou z vápna upravil na 3:0. Ve 31. minutě ještě likvidoval tvrdou střelu z voleje Madarčík. O šest minut později byl však bez šance. Mečířovu malou domu vystihl domácí Ježek a zvýšil na 4:0. Tečku za prvním poločasem udělal s chutí hrající Ježek, kdy jeho bombu z vápna pod břevno vyrazil Madarčík na roh.
V úvodu druhé půle tolik šancí k vidění nebylo. Roztoky se nedopouštěly zbytečných chyb a domácí, vědomi si náskoku, se nikam nehnali. Zápas se zase rozjel až v 68. minutě, kdy fauloval ve vápně roztocký Maťátko a z přísně nařízené penalty se trefil Sedláček na 5:0. Bylo rozhodnuto. Domácí navíc ještě třikrát trestali. V 76. minutě po rychle rozehraném trestném kopu zvyšoval do prázdné branky Novotný. V závěru se ještě dvakrát trefil nejlepší hráč utkání Ježek. Nejprve v 82. minutě přehodil špatně vyběhnutého Maďarčíka a v 85. minutě po faulu Jíny upravil z penalty na konečných 8:0.