Přepeře B: Koucký – Havlín, Kupka, Trč (67. Cimbál), Císař, Peškar, Tokan (81. Krouza), Martínek, Rakouš, Kubáček, Horák.
Branky: 16. a 90. Pavlata, 78. Beran, 86. Votoček – 52. Martínek, 84. Císař.
Rozhodčí: Šmíd – Řezníček, Plátková,
ŽK: 0:0.
Diváků: 200.

Sobotní zápas byl posledním podzimním a dalo by se říct i takovým „malým finále.“ Ze začátku se hrálo spíše od vápna k vápnu a tak první téměř gólová šance přišla ve 12. minutě. Michal Jakubičko v domácí brance předvedl skvělý zákrok a „šipkou“ vytáhl střelu hostů na roh. Běláci z první šance udeřili. Důrazný Pavlata nevypustil souboj o balón ve vápně a přízemní střelou poslal Bělou v 16. minutě do vedení. Ten samý hráč mohl všechny uklidnit ve 30. minurě. Tváří v tvář gólmanovi ale mířil vedle.

Ve 47. minutě chytil nebezpečný trestný kop Peškara Jakubičko. Vyrovnání přišlo v 52. minutě. Hosté zatáhli balón po lajně a centr na malé vápno byl lahůdkou pro Martínka. O minutu později se do gólové šance dostal Jakub Votoček, ovšem chybu gólmana nepotrestal. V 60. minutě skočila hlavička přepeřského hráče vedle a v 66. minutě už jistý gól zastavil na brankové čáře Beran. Jeho příchod na hřiště hru oživil a docela brzy se dostala Bělá opět do vedení, když v 78. minutě upravil průběžný stav na 2:1. A s brankami se roztrhl pytel. V 84. minutě vyrovnal Císař. O dvě minuty později trefili hosté ještě tyč. V 86. minutě poslal Bělou opět do vedení 3:2 Votoček. V 90. minutě kopal trestný kop domácí kapitán Čokina, s přehledem našel Pavlatu, a ten upravil konečný výsledek na 4:2.

„Pro hosty možná krutý, ale pro nás výborný výsledek. Stali jsme se půlmistrem I.B třídy s náskokem tří bodů. Odložený zápas se Smržovkou se nakonec bude dohrávat na jaře. Musím poděkovat hráčům za skvělé zážitky, kterými nás každý víkend zásobovali. Velký dík patří ale i fanouškům, kteří jsou možná nejlepšími v celé B třídě,“ uvedl za Bělou Milan Poličanský.