FK Přepeře „B“ – Železný Brod „B“ 2:4 (1:1)

Přepeře B: Kumprecht – Horák, Kubáček (76. Adam), Kupka (80. Kurfiřt), Martínek, Vokáček, Rakouš (57. Krouza), Peškar, Abraham, Císař, Novotný (46. Vébr).
Branky: 41. Martínek, 86. Abraham – 2. a 79. K. Makula, 47. M. Kotlár, 61. vlastní (Kumprecht).
Rozhodčí: Bukvička – Rympler, Šubrt,
ŽK: 1:3.
Diváků: 60.

Obě mužstva využila posila z A týmů, do vedení šli už ve 2. minutě hosté po gólu Kamila Makuly, těsně před poločasem srovnal za domácí Petr Martínek.
Ve druhé části ale převážilo skóre více na stranu hostů, když do domácí sítě doputovaly střely Kotlára, vlastní po odrazu od brankáře Kumprechta a v 79. minutě zvyšoval na 1:4 dalším gólem K. Makula. Z pohledu domácích už pouze snížil v 86. minutě zkušený Abraham.