Harrachov – FK Přepeře „B“ 5:2 (3:0)

Přepeře B: Kumprecht – Kupka, Rakouš (51. Trč), Baudys (38. Císař), Kubáček, Horák, Tokan (76. Majstorovič), Martínek, Abraham, Pěnička, Havlín.
Branky: 19. a 72. Chlup, 32. Kyncl, 45. Kroupa, 68. Bergmann – 59. Pěnička, 90. Abraham.
Rozhodčí: Švajdler – Jan Přikryl, Jar. Přikryl,
ŽK: 1:0.
Diváků: 40.

Rezerva Přepeř měla v posledních kolech dobrou formu a posouvala se tabulkou, na harrachovské umělce ale nebyl její den. Domácí se už během prvního poločasu dostali do vedení 3:0 po gólech Chlupa, Kyncla a Kroupy. V 59. minutě snížil za hosty Pěnička, ale třígólový náskok vrátil domácím Bergmann a za čtyři minuty ho ještě vylepšil Chlup. na konečných 5:2 snížil v závěru za hosty zkušený Abraham.