Přepeře B: Kumprecht – Kupka, D. Krouza (77. Křemenák), Císař, Havlín, Rakouš, Tokan, Trč, Horák, Kubáček, P. Krouza (68. Baudys).
Branky: 7. Liďák, 57. Maleček, 68. Balcar, 75. Šimek, 87. Jech – 19. Havlín.
Rozhodčí: Vydra – Kovář, Houžvička,
ŽK: 4:0.
Diváků: 80.

Po nevalném vstupu do nového ročníku soutěže čekal Bozkov silný soupeř, tentokrát však nepřivezl posily z A týmu. Domácí tým vlétl do zápasu velmi překvapivě jako uragán a hosté jen točili hlavami, co se děje. Výsledkem bylo několik dobrých šancí a po zásluze přišel vedoucí gól. Přetažený centr

uklidil do sítě Liďák – 1:0. Jenže jako když utne, Bozkov vyklidil pole a Přepeře začaly kousat, domácí jen stěží odolávali. Když už se hra vyrovnávala, přišla obrovská hrubka Soudila a bylo vyrovnáno na 1:1. Naštěstí se i hosté od Turnova uspokojili a jejich tlak pominul. Bozkov oproti předchozím zápasům byl přeci jen jiný, a to zejména v bojovnosti. Hráči se rvali o každý míč a převaha se pomalu vracela na jejich kopačky. Výsledkem byl pokus Židlíka a Šimka. Na druhé straně musel řešit dva závary před svou brankou zdárně Hykman.

Druhá půle začala náporem hostí a pět minut se domácí nedostali pořádně k míči. I tento tlak Bozkov přežil a začal tlačit na pilu on. V 57. minutě se dostal do slibné situace Strmiska, když už se ale zdálo, že je vše ztraceno, protihráč ho fauloval a byl nařízen pokutový kop. K němu se postavil Šimek, Kumprecht vyrazil, ale Maleček skluzem dostal míč přeci jen do sítě – 2:1. Bozkováci byli na koni a jejich výkon šel nahoru, nejednou jich bylo plné hřiště a odměnou byl třetí gól. Balcar si našel centr z rohu od Mazánka a Kumprecht jen bezmocně koukal – 3:1. Nebylo však zdaleka rozhodnuto, protože Bozkov umí zápasy zamotat. Jenže tentokrát to byla jiná káva, šance hostů nebyli tak vyložené a standardní situace domácí někdy se štěstím odvrátili. Definitivní pojistku na tři body dal pěknou střelou z vápna Šimek. Třešinkou na dortu byl pátý zásah, po velice pěkné akci, do které se zapojili Mazánek, Štěpánek, centrující Liďák a zakončoval hlavou Jech.

„Dnes se povedlo to, na co jsme dlouho čekali. Velmi dobré nasazení, neutuchající bojovnost, obětavost, ale i fotbalová um, toto vše nám přineslo tři důležité body. Hlavně doufám, že tento výkon a výsledek všem zvedne sebevědomí a hráči i v dalších zápasech ukáží podobné výkony jako dnes. Za dnešní vystoupení si pochvalu zaslouží úplně všichni. Konečně jsme byli také produktivní a využili šance,“ uvedl za Bozkov Milan Mayer.