Velké Hamry – FK Přepeře 0:1 (0:1)

Sestava:Hyka-Mar.Sedláček,Vrabec,Nesvadba,Petřík-P.Novotný,Bína,Pavlata,Vaníček(86.Vébr)-Jarosz(88.Schubert),Synek(90.Mich.Sedláček).
Branka:39.Novotný
Rozhodčí:Kvaček – Zita,Erlebach
ŽK: 3:3
Diváků:250

Přepeře v dohrávce 17.kola zamířily do Velkých Hamrů.Ve 3.min se na pravém křídle uvolnil Novotný,odcentroval,Vaníčkova hlavička na malém vápně nebyla důrazná.Z protiútoku zatáhl míč po pravé straně Žitka,na jeho centr si naběhl Linka jehož lob z velkého vápna přeletěl břevno přepeřské branky.V 11.min vybojoval Bína před vápnem míč pro Synka a jeho střelu Kobachidze horko těžko vyrazil nad břevno.Ve 32.min Synek zaútočil po pravém křídle,zbavil se Šedého a odcentroval.Jarosz si na penaltě naskočil na balón a hlavičkou ho poslal do tyčky branky domácích.Ve 39.min sklepl Synek Petříkův aut na Jarosze,který ve vápně uvolnil Novotného a ten sám před Kobachidzem nezaváhal 0:1.Ve 40.min napřáhl z 22 metrů domácí Šidlo a jeho střela prosvištěla nad břevnem.Ve 44.min připravil Vaníček po centru Synka šanci pro Pavlatu.Jeho střelu z vápna však domácí brankář zlikvidoval.Ihned na začátku druhé půle přihrál Synek mezi dva beky na Jarosze,ten se mezi nimi protáhl a ocitl se sám před brankářem.Kabachidze jeho zakončení zlikvidoval.V 54.min vystřelil z úhlu domácí Rudolf,Hyka střelu chytil.V 56.min na druhé straně vystřelil Jarosz z 18 metrů.Prudká střela minula asi o metr branku.V 71 .min svedl souboj Jarosz mimo vápno s domácím brankářek,vybojoval míč a přihrál ho Synkovi,který netrefil odkrytou branku.V 76.min se zmocnil u postranní čáry míče Jarosz,přistrčil Bínovi,ten sklepl na Vaníčka,který z první nahrál na malé vápno a nabíhající Novotný ve vyložené šanci přestřelil.V 85.min podnikli přepeřští rychlý protiútok.Novotný vyvezl míč,přihrál Jaroszovi,ten obešel posledního beka a ocitl se sám před brankářem.Ten jeho pokus vyrazil.

P.S: Mohli jsme vyhrát vyšším rozdílem.Domácí jsme nepustili do žádné vyložené šance a přehrávali jsme je ve všech činnostech.Zasloužené tři body.

Asistent trenéra Josefa Hnídka, Rudolf Říha: „Soupeř se na nás dobře připravil, nepouštěl nás do šancí. Klukům se nedá vytknout, že by se nesnažili. Zápas odbojovali. Ale Přepeře byly tentokrát o gól lepší. Gól jsme dostali proto, že jsme podcenili autové vhazování. Sice jsme soupeře v průběhu utkání tlačili, ale bez šancí. V druhé půli jsme měli územní převahu, ale šance jsme si nevytvořili.
Zdroj: https://jablonecky.denik.cz/fotbal-kraj/boje-o-body-ve-fotbalovych-soutezich-pokracovaly-take-ve-svatek-20190502.html

http://www.nasepojizeri.cz/semilsko-aktualne/prepere-v-dohravce-divize-vyloupily-velke-hamry/?aktualitaId=59382