Sestava:Kumprecht – Horák, Císař, Rakouš, Baudys, Trč, Růžička (76. Víšek), Cimbál, Kupka, Kubáček, Tokan.
Branky: 11. F.Kuřík a 90. J.Baytalon
Rozhodčí: Bukvička – Rympler, Přikryl
ŽK: 3:2
Diváků: 100

Roztoky byly od začátku utkání důraznější, vyhrávaly osobní souboje a ohrožovaly Kumprechta v brance Přepeř. Několik rohových kopů v samotném úvodu ještě nevyužily, ale v 11. minutě se prosadily. M. Hornig rozehrál trestný kop, Baytalon hlavou prodloužil a dobře postavený Kuřík zakončil střelou po zemi – 1:0. Hosté odpověděli trestným kopem ve 13. minutě, míč však skončil vysoko nad břevnem. V 18. minutě však byli blízko k vyrovnání. Před brankáře Maďarčíka poslali prudký centr, na tečovaný míč si na zadní tyč naběhl jeden z útočníků, ale z voleje pálil těsně vedle. Od té chvíle domácí již Přepeře do žádné šance nepustili. Nadále byli aktivnější a chtěli přidat druhou branku. Blízko k tomu měl Baytalon ve 26. minutě. Na polovině hřiště vybojoval míč a z 30 metrů vystřelil, rána ale orazítkovala jen levou tyč. Potom dvakrát unikl po levé straně O. David, ale akci chyběla koncovka. Ve 39. minutě Roztoky měly výhodu trestného kopu. Míč si postavil Baytalon, jeho nebezpečnou střelu Kumprecht vyrazil jen před sebe a dobíhající Kuřík už zakončit do branky nedokázal.

V 50. minutě vhodil domácí Kopáček aut, na míč si naběhl Jak. Nýdrle, ale hlavou zakončoval vedle tyče. Ani jedno mužstvo nedokázalo navázat na výkon z prvního poločasu a další šanci viděli diváci až v 65. minutě. Hostující Císař prošel středem přes tři hráče až před Maďarčíka, který nedůraznou střelu kryl. Hosté se snažili vyrovnat, hráči posílali nakopávané míče před branku, kde však vládli Mikolášek s Baytalonem a Hornigem. V poslední části utkání se hrálo více před Kumprechtovou brankou. Po rohu v 82. minutě nacentroval před branku Kotyk a Mikolášek hlavou střílel těsně vedle. V 83. minutě Kopáček rozehrál roh, podruhé vyskočil nejvýše Mikolášek, ale tentokrát hlavičkoval nad branku. Když už to vypadalo, že se nic v utkání nestane, viděli diváci ještě jednu parádní branku. V 92. minutě si po faulu na Jak. Nýdrleho postavil 25metrů od branky míč Baytalon a nevídanou bombou vymetl Kumprechtovi levou šibenici.

„Naši hráči utkání odehráli s velkým nasazením a dařila se nám i kombinační hra, o to větší byla radost ze zaslouženého vítězství,“ hodnotili utkání trenéři Roztok Stanislav Klápště a Zdeněk Otmar.