Sestava:Majer-Krasnický,Vlach,Petřík(85.Kumprecht),Horáček-Novotný(45.Tokan),Feri,Sedláček,Peškar,Vaníček-Řeháček
Branky:3.,32.,77. Řeháček,34.Sedláček,82.Tokan – 53.Kliment
Rozhodčí:Urbánek-Mařatka,Vachek
ŽK: 2:1
Diváků:100

Přepeře bojující v závěru soutěže s velikou marodkou chtěly odčinit prohru z minulého zápasu a bodovat,čímž by si zajistily celkové druhé místo.Hned ve 3.min po faulu na Vaníčka zahrával od postranní čáry přímý kop Novotný.Na jeho centr si naběhl Řeháček a hlavou rozvlnil síť 1:0.Domácí nadále vycházeli ze zajištěné obrany zahustili střed pole a snažili se z protiútoků ohrožovat hostující branku.Ve 24.min odcentroval Horáček z levé strany,Řeháček si na malém vápně zpracovával míč na prsa,ale dobíhající obránce mu stačil míč srazit na roh.Ve 26.min se Novotný na polovině hřiště zmocnil míče,obešel tři protihráče,ale brankář Blažek jeho střelu nohou vyrazil.V této části zápasu byli hosté směrem dopředu naprosto neškodní.Ve 32.min zahrával Sedláček z pravé strany rohový kop,Petřík na přední tyči míč prodloužil a Řeháček ho uklidil do sítě 2:0.Ve 33.min Sedláček vysunul na levém křídle Vaníčka,ten unikl do vápna,odcentroval pod sebe,ale Řeháček tentokrát místo branky ohrozil rohový praporek.O minutu později po rychlé akci Feri,Petřík,Horáček posledně jmenovaný odcentroval a zcela nekrytý Sedláček nedal z malého vápna brankáři šanci 3:0.Ve 42.min se také konečně osmělili hosté.Na vápně se uvolnil Kraus a jeho střela pravačkou zazvonila o tyčku.o chvíli později se zranil domácí Novotný,kterého musel nahradit Tokan. Ve druhé půli přebrali hosté iniciativu a snažili se něco s nepříznivým stavem udělat.Naráželi ovšem na zformovanou obranu,která je do šancí nepouštěla.Až v 53.min se po autovém vhazování dostal k míči ve vápně Lebruška,přihrál Klimentovi a ten snížil na 3:1.O minutu později po rychlé akci na levém křídle hosté odcentrovali a zcela nekrytý Kraus přestřelil branku.Skaličtí se dále snažili o snížení,ale dobře hrající obrana jim již nic nedovolila.Naopak v 77.min si po narážečce Vaníčka s Horáčkem naběhl na levé křídlo Peškar.Ten se rozhlédl a na malém vápně našel Řeháčka,který zkompletoval hattrick 4:1.V 82.min krásnou uličkou vsunul Petřík nabíhajícího Horáčka,ten našel před brankou Řeháčka,který vyšachoval obranu a přihrál doprava na osamoceného Tokana a ten završil skóre do prázdné branky 5:1.V 84.min se ještě zranil Petřík,kterého v poli musel vystřídat náhradní brankář Kumprecht.

P.S.:Věděli jsme,že nás čeká těžký soupeř,ale bojovností jsme ho zvládli a zajistili si tak konečné druhé místo.