Sestava:Kumprecht-Krasnický(67.Vokáček),Vlach(80.Vaníček),Mička,Petřík-Peškar,Bína,Sedláček(53.Abraham),Horáček-Novotný,Řeháček
Branky:23.Novotný,34.Petřík,46.Řeháček
Rozhodčí:Rouček-Klimpl,Linhart
ŽK: 1:1
Diváků:100

V dalším kole nadstavby přivítaly Přepeře tým z Železného Brodu.Domácí nastoupili díky zraněním v pozměněné sestavě.Ve 3.min se po přihrávce Řeháčka dostával do šance Novotný,ale míč mu rozhodující chvíli odskočil.V dalších minutách se bojovalo o střed hřiště až přišla 20.minuta,kdy se hosté po pravé straně dostali do vápna,Makula přes vyběhnuvšího Kumprechta přihrál na penaltu,kde osamocený Hloušek uklidil míč do sítě 0:1.O minutu později domácí Krasnický vhodil dlouhý aut,Řeháček sklepl na Novotného,jehož střela z vápna minula branku.Ve 23.min prostrčil Bína mezi obránci míč na Novotného a ten podél brankáře vyrovnal na 1:1.O dvě minuty později centroval do malého vápna z levé strany Aubrecht,Kumprecht zůstal přikovaný na čáře a odražený míč se dostal opět k Hlouškovi,který vrátil hostům vedení 1:2.Ve 28.zahrával domácí Sedláček rohový kop,Petřík hlavou přizvedl míč,ale hlavička Novotného na zadní tyči šla mimo branku.Ve 31.min střela z vápna hostujícího Makuly zazvonila o tyč domácí branky.Ve 34.min odcentroval z pravé strany Peškar a nabíhající Petřík hlavou umístil balón přesně k tyči 2:2.Ve 43.min si vzal míč na vlastním vápně Novotný,prošel přes celé hřiště,ale zakončení nebylo přesné.Hned na začátku druhé půle ve 30.vteřině posunul Novotný míč do pravé strany na nabíhajícího Krasnického,ten odcentroval a Řeháček patičkou dostal domácí do vedení 3:2.65.min Abraham našel na vápně volného Bínu,jehož střelu k tyči brankář Kopal robinzonádou vyrazil.V 73.min prostrčil Makula míč na nabíhajícího Hlouška,který sólo zakončil střelou k tyči 3:3.V 78.min rozehrál přímý kop Novotný,Řeháček hlavou poslal míč před branku,kde nabíhajícím Abrahamovi a Petříkovi chybělo pár centimetrů,aby ho uklidili do opuštěné branky.V 82.min při zasekávačce uprostřed hřiště podklouzl Bína,hosté míč posunuli na Kotlára a ten sám před Kumprechtem nezaváhal 3:4.Zmar přepeřských dokončil v 90.min opět Kotlár,který se po chybě domácích dostal k balónu a své sólo zakončil přesně k tyči 3:5.

P.S.:Hosté zaslouženě zvítězili,hráli velmi dobře.Naopak my jsme předvedli nejhorší výkon v sezóně Pro takový výkon nemůže být ani omluva,že je několik hráčů zraněných.Je to velké rozčarování a zklamání.