Sestava:Majer-Krasnický,Vokáček,Nesvadba,Petřík(56.Horáček)-Peškar(61.Mička),Bína,Sedláček,Vaníček-Novotný,Řeháček.
Branky:6. Novotný,28. Řeháček,51. Vaníček,69. Horáček
Rozhodčí:Mařatka-Špidlen,Maruška
ŽK: 1:1
Diváků:50

2. minuta – rychlonohý hráč hostí číslo 8 sám na bránu a Mája ho vychytal
6. minuta – Novas sám na bránu po přímočaré nahrávce Řehyho 0:1
10. minuta – Krasňa z pravé strany sám na bránu a místo zakončení zvolil nahrávku na Řehyho, který těsně nedosáhl
17. minuta jde Pešky sám na golmana a trefuje pouze jeho
24. minuta – Bínič centruje z pravé strany na Vaňouse a golman těsně vytěsnil nad břevno
28. minuta – 0:2 po pěkné kombinaci Řeháčka s Novotným, zvyšuje Řehy na 2:0 pro nás
31. minuta – Petras centr z levé strany na Krasňu, ten pálí a golman vyráží těžkou střelu na roh

druhý poločas

48. minuta – Bínič jde sám na bránu a tak dlouho váhal až nedal
50. minuta – Vaňous zvyšuje z levé strany na 3:0 po vysunutí Bíniče
69. minuta – Hory přes půl hřiště, slalom mezi třemi hráči domácích a chladnokrevně zvyšuje zápas na konečných 4:0 pro Přepeře
75. minuta – ojedinělá šance domácích, z levé strany centruje hráč číslo 12 Hrníčko na hráče číslo 3 Manharta a ten před práznou brankou Majera minul

celkově jsme byli lepší a zaslouženě vyhráli.