Sestava:Koudelka-Vlach,Petřík,Nesvadba,Vaníček-Peškar(89.Tokan),Vrabec,Bína,Novotný-Sedláček-Řeháček(81.Vokáček)
Branky:59.Peškar,72.Sedláček,88.Vaníček
Rozhodčí:Marek-Nádeník,Bohata
ŽK :0:3
Diváků:100

V sobotním dopoledni přijeli fotbalisté Přepeř do Železného Brodu v roli favorita,ale věděli,že je na „miniaturní“ umělce nečeká nic lehkého.Ve 4.min našel Peškar mezi obránce nabíhajícího Řeháčka,který se ocitl sám před brankářem Kopalem,ale ten jeho střelu vyrazil nohou.Ve 13.min se domácí dostali do úniku po levém křídle,Koudelka Pickovu střelu vyrazil na roh.Ve 23.min vybojoval na levé straně míč Novotný a střelou okolo obránce trefil zadní tyč.Ve 31.min sklepl vysoký míč Řeháček na nabíhajícího Novotného,ale Kopal vyrazil konečkami prstů na nad břevno.Zbývající čas prvního poločasu se nesl ve znamení spousty důrazných osobních soubojů,což se na tomto „hřišti“,kde metr od velkého vápna je pomezní čára,dalo očekávat.Hned v první minutě druhého poločasu uvolnil Sedláček Řeháčka,ten se ocitl opět sám před Kopalem,ale tentokrát neskóroval,neboť brankář jeho málo umístěnou střelu zneškodnil.Ve 48.min Petřík posunul doleva na nabíhajícího Vaníčka,který odcentroval na nabíhajícího Řeháčka,který byl na malém vápně důrazně atakován a míč skončil mimo branku.Domácí se spoléhali na nakopávané balóny a auty vhazované do vápna,kde ale kralovala zkušená stoperská dvojice Petřík,Nesvadba,která neprohrála ani jeden hlavičkový souboj.V 59.min se po Koudelkově dlouhém výkopu dostal k míči na levém křídle Vaníček,jeho střelu z úhlu vyrazil Kopal před dobíhajícího Peškara a ten uklidil míč do opuštěné branky-0:1.Hned o minutu později se na levém křídle uvolnil Novotný,Kopal jeho prudkou střelu vyrazil.V 71.min Koudelka chytil slabou střelu domácích,dlouhým výkopem našel Řeháčka,ten hlavou prodloužil na Peškara,který přeloboval domácího brankáře,ale míč skončil mimo tři tyče.O minutu později Vlachův aut prodloužil nešťastně domácí Maryško na zadní tyč,kde číhal Sedláček,který touto šancí nepohrdl a do odkryté branky zvýšil na 0:2.V 88.min vybojoval před vápnem míč Sedláček,přistrčil ho do levého křídla na Vaníčka,jehož střela na zadní tyč rozvlnila síť za Kopalem 0:3.

P.S.:Věděli jsme,že na tomto hřišťátku se nedá hrát kombinační fotbal a proto jsme zjednodušili hru a zaslouženě si po bojovném výkonu vezeme tři body.