Sestava:Koudelka-Krasnický,Linhart,Nesvadba,Havlín(69.Mička)-Řeháček(83.Tokan),Bína,Vokáček,Peškar(69.Abraham),Horáček-Ježek
Branky:10.Ježek,39.Horáček,51.Řeháček,78.Abraham,83.Tokan
Rozhodčí:Brož-Horák,Blaschke
bez karet
Diváků:100
Již ve druhé minutě se prokličkoval ve vápně do šance přepeřský Horáček,ale jeho prudkou střelu srazil obránce na roh.Ve 4.min zahrával Peškar rohový kop,našel hlavu Horáčka,kterému zkazil radost na brankové čáře stojící obránce.V 10.min Ježek vybojoval ve vápně míč a po krátké kličce prostřelil brankáře Beňa 1:0.Ve 24.min obešel Bína tři protihráče,přistrčil do šance Ježkovi,který skákavý balón poslal z desítky dva metry od nebe.Ve 39.min.Bína našel za obranu nabíhajícího Horáčka,ten si zpracoval míč na prsa a na dvakrát překonal gólmana hostí 2:0.Ve 41.min se prokličkoval ve vápně Řeháček,předložil na malé vápno Peškarovi,jehož střelu Beňo vyrazil.Havlínova dorážka do branky nebyla uznána pro ofsajd.Obraz hry se ve druhém poločase nezměnil.Hosté v jedenácti lidech bránili své pokutové území a domácí si kombinační hrou vytvářeli šance.V 51.min poslal za obranu přesný balón Bína,nabíhající Krasnický našel na malém vápně Řeháčka a ten pod břevno zvýšil na 3:0.V 55.min si poprvé a naposledy sáhl na balón domácí brankář Koudelka,když na něho vyslal z dálky slabou střelu hostující Studnička.V 56.min vstřelily Přepeře další branku,když po rohovém kopu Peškara hlavičkoval Nesvadba,ale kvůli útočnému faulu nebyla uznána.V 60.min po narážečce s Ježkem postupoval Vokáček sám na brankáře,ale místo pohodlného zakončení volil přihrávku na Nesvadbu do ofsajdové pozice.V 70.min se po rohovém kopu dostal ke střele Vokáček,obrana jeho pokus srazila na břevno a dorážející Mička z malého vápna levačkou přestřelil.V 77.min unikl po levém křídle unikl Horáček,odcentroval do vápna,kde Abraham krásně sklepl na Ježka,ale jeho střelu hostující obránce v poslední chvíli srazil na roh.O minutu později se k centru z pravé strany dostal Bína a Abraham elegantně hrudí dal další branku 4:0.V 82.min vybojoval míč na půlce výborně hrající Bína,našel nabíhajícího Abrahama,ten připravil lahůdku Tokanovi pro kterého nebyl problém uklidit míč do sítě 5:0.
P.S.:Dnes to bylo o trpělivosti a o proměňování šancí.Hosté po celý zápas bránili vápno v jedenácti lidech a tak „pouze“ pět branek pro ně bylo ještě milosrdné…