FK Přepeře „C“ – Zálesní Lhota 6:2 (3:1)

Sestava: Tesař R. – Pitro,Uličný,Adam (Táborský),Gallik – Štafl,Bakoš V.,Weidenthaler,Císař – Richtr (Vávra),Laurin (Musil)
Góly: 3.Bakoš V.,5.Císař,21.Bakoš V.,51.Pitro,69.Musil,89.Musil
Rozhodčí:Mašek
ŽK: 0:0
Diváků: 45

V dalším kole OS jsme přivítali tým ze Zálesní Lhoty.Po dobrém začátku jsme už v 5.min.vedli 2:0 po brankách Rossiho a Císiho.Poté po chybě jsme inkasovali a hosté snížily na 2:1.S tím jsme se nesmířily a pěknou ranou do šibenice z 20.metrů Rossi opět navyšil skóre na rozdíl dvou branek.Během prvního poločasu jsme si vytvořily ještě několik slibných šancí,když asi největší měl Waidy,ale bohužel těsně minul.Poločas tak skončil 3:1.
Druhý poločas jsme začali hodně vlažně a hoste nás místy přehrávali až do doby než se Jakub Pitro,po přihrávce z levé strany,krásně otočil s balonem a nekompromisní ranou zavěsil a zvýšil na 4:1.Hra byla dále vcelku vyrovnaná.Po zaběhnutí Waidyho po pravé straně a centru před bránu,svým důrazem prosadil Pepa Musil a zvýšil na 5:1.Hosté se ještě zmohli na vstřelení jedné branky,ale opět po naší chybě na 5:2.Ihned po rozehře opět svým důrazem zvýšil na konečných 6:2 Pepa Musil.
V celkem slušně odehraném zápase,jsme zaslouženě brali 3 body.