Rovensko „B“ – FK Přepeře „C“ 3:2 (1:0)

Sestava:Procházka – Štafl, Jiránek, Vávra, Táborský (Adam) – Císař, Bakoš V. (Richtr), Tesař R., Tesař V. (Weidenthaler) – Dovolil (Pitro), Laurin (Musil)
Góly: 85. Císař 86.Tesař R.
Rozhodčí:Mašek
ŽK: 0:1
Diváků:88

10.9.jsme od 17hod.sehráli mistrovské utkání na horké půdě v Rovensku pod Troskami.S domácím rove,jsme prvních 20min.drželi krok a místy měli i více ze hry,ale po několika individuálních chybách,jsme připravili domácím několik gólových situací,ale skvělý gólman Matěj Procházka byl proti a likvidoval s bravurou domácím jednu šanci za druhou.Inkasovali jsme až z nepovedené střely,která bohužel (s notnou dávkou štěstí), skončila v naší síti.Poločas tak skončil 1:0.
Po přestávce domácí zvýšily tlak,posilněni několika hráči rovenského „A“týmu a tudíž nás v poli přehrávali a obdrželi jsme další 2 branky.Posledních 20min.se domácí,(k jejich smůle),spokojily s vedením 3:0,ale“MIMOZEMŠŤAN“Tomáš“Císi“Císař,dělovkou překonal domácího brankáře a snížil na 3:1.Poté po závaru před domácí brankou uklidil do sítě míč ještě Roman Tesař,snížil na 3:2 a domácí se začali klepat o výsledek.Bohužel snížení přišlo až v 88min.Nebyl dostatek času na vyrovnání a tak jsme derbi s rove prohráli 3:2