Sestava:Koudelka-Hrmo,Linhart,Nesvadba,Petřík-Krasnický,Bína,Peškar,Havlín(72.Mička)-Ježek(46.Tokan),Řeháček(86.Horák)
Rozhodčí:Marek – Nádeník,Blaschke
ŽK:1:3
ČK: 0:1 (85.Nesvadba)
Diváků: 100

Přepeře si kvůli podmáčenému „domácímu“ hřišti v Turnově vyměnily pořadatelství a odehrály zápas 9.kola na velice pěkně upravené trávě v Hrádku.Díky reprezentační přestávce se objevil v základní sestavě trenér druholigového Frýdku Místku Josef Petřík,který měl velký podíl na cestě za třemi body.Začátek zápasu opanovaly přepeřští a zatlačili domácí k jejich vápnu.V 5.min se srazil Ježek s domácím hráčem a s krvácející hlavou byl dlouhou dobu ošetřován,takže Přepeře hrály více než deset minut o jednoho hráče v poli méně.Ve 23.min zahrávali domácí rohový kop,na centr si naskočil jeden ze stoperů,ale hlavou vysoko přestřelil.Ve 27.min Ježek vysunul Krasnického,po jehož centru z pravé strany minul o vlásek na zadní tyči Řeháček.Ve 40.min byl na pravém křídle faulován Krasnický,přímý kop zahrál Hrmo a jeho centr si našel nabíhající Petřík a hlavou poslal hosty do vedení 0:1.Ve 43.min Ježek v levém rohu domácího vápna obešel brankáře a jeho oblouček těsně přeletěl domácí svatyni.Do druhého poločasu vystřídal otřeseného Ježka Tokan.Ve 48.min vystihl domácí rozehrávku výborně hrající Bína,potáhl balón,před vápnem nahrál doleva na nabíhajícího Havlína a ten chladnokrevně na zadní tyč překonal domácího brankáře Roba 0:2.V 68.min domácí centrovali z pravé strany a Hrmo na poslední chvíli uklidil míč do bezpečí před domácím útočníkem.Ve zbytku zápasu Přepeře kontrolovaly výsledek a nepouštěly domácí do žádných šancí.Jediná komplikace vznikla v 85.min,kdy po druhé žluté kartě byl vyloučen Nesvadba.

P.S: Vzhledem k počasí se hrálo na dobře upravené trávě.Vyhráli jsme zaslouženě,výborný výkon podal jak Pavel Bína,tak i Pepa Petřík.